پرسش و پاسخ های متداول دستگاه تولید فیلتر هوا

8 / 10
از 43 کاربر

فیلترهوا

سوالات متدوال در رابطه با دستگاه های چین کاغذ فیلتر هوا و دستگاه های تزریق فوم PU تولید فیلتر هوا

 

 

بزرگترین شرکت ماشین سازی کشور در زمینه تولید ماشین آلات صنایع وابسته به فیلتر هوا کدام شرکت است؟

شـــرکت بـــازرگانی بیـــن المللـــی مـــاشین ســـازی آرام - آرامـــکو

بزرگترین شرکت ماشین سازی کشور در زمینه واردات، طراحی، ساخت، مونتاژ و تامین ماشین آلات تولید فیلتر هوا (تزریق، PU) نیمه اتوماتیک و برای اولین بار به صورت تمام اتوماتیک رباتیک و همچنین واردات، طراحی، ساخت،مونتاژ و تامین ماشین آلات تولید انواع کاغذ فیلتر هوا (چین کن) به صورت نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک و همچنین واردات و تأمین انواع دستگاه های تزریق فوم PU ایتالیایی و کره ای و واردات و تأمین انواع دستگاه های چین کن کاغذ فیلتر هوای ایتالیایی و کره ای با متخصصان حرفه ای و کارآزموده به صورت کاملا تخصصی فعالیت می کند که تمامی محصولات تولیدی در این کارخانه، به صورت انحصاری در سطح کشور بوده و هیچ نمونه مشابه داخلی نیز ندارد.

 

آیا شرکت ماشین سازی آرام – آرامکو ثبت شده است؟

بله،  شرکت با نام "ماشین سازی آرام" ثبت و با نام تجاری و برند "آرامکو" مشغول به فعالیت می باشد.

 

تفاوت "ماشین سازی آرام" با "آرامکو" چیست؟

"ماشین سازی آرام" نام ثبت شده شرکت می باشد و "آرامکو" نام تجاری و برند شرکت می باشد.

 

شرکت ماشین سازی آرام – آرامکو در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

طراحی، ساخت و مونتاژ ماشین آلات تولید فیلتر هوا (تزریق ، PU):  دستگاه تزریق فوم PU نیمه اتوماتیک و دستگاه تزریق فوم PU تمام اتوماتیک رباتیک

طراحی، ساخت و مونتاژ ماشین آلات تولید تولید انواع کاغذ فیلتر هوا (چین کن): دستگاه چین کن نیمه اتوماتیک و دستگاه چین کن تمام اتوماتیک

واردات  و تأمین انواع دستگاه های تزریق فوم PU ایتالیایی و کره ای

واردات و تأمین انواع دستگاه های چین کن کاغذ فیلتر هوای ایتالیایی و کره ای

•  طراحی و ساخت انواع دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی مورد نیاز کارگاه ها و کارخانه ها

 

آیا شرکت شما دفتر فروش و مشاوره برای خرید دستگاه ها دارد؟

بله، شرکت دارای دفتر فروش بوده و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه فروش دستگاه ها و تضمین خرید محصولات تولیدی شما، با مشاورین خبره و کارآزموده شرکت تماس حاصل فرمایید و به رایگان مشاوره بگیرید.

 

برای پروسه تولید یک فیلتر هوا چه دستگاه هایی مورد استفاده قرار می گیرد؟

پروسه تولید فیلتر هوا احتیاج به دو دستگاه دارد، که عبارتند از:

1- دستگاه چین کن کاغذ فیلتر هوا

2- دستگاه تزریق تولید فیلتر هوا PU

 

تفاوت دستگاه چین کن کاغذ فیلتر هوا و دستگاه تزریق تولید فیلتر هوا PU چیست؟

دستگاه چین کن کاغذ فیلتر هوا: کاغذ چین شده مورد استفاده در فیلتر هوا، به وسیله این دستگاه تولید می شود. به این صورت که کاغذ خام (رول کاغذ) را در ابتدای دستگاه نصب نموده و در انتهای دستگاه، کاغذ چین شده را تحویل می گیرید.

دستگاه تزریق تولید فیلتر هوا PU: دستگاه به صورت تمام اتوماتیک، ایزو و پلی مورد استفاده در فوم PU را وزن نموده و بستگی به مدل دستگاه که نیمه اتوماتیک و یا تمام اتوماتیک رباتیک باشد، به ترتیب به صورت دستی و اتوماتیک، در داخل قالب مورد نظر تزریق می کند.

 

آیا برای راه اندازی یک خط تولید، باید هر دو دستگاه چین کن کاغذ فیلتر هوا و دستگاه تزریق تولید فیلتر هوا PU  را خریداری کنیم؟

خیر، با توجه به صلاحدید و بودجه شما، می توانید یا هر دو دستگاه را باهم خریداری کنید و یا هر کدام از دستگاه ها را به تنهایی خریداری نمایید.

 

آیا شما برای شهرستان ها هم تضمین خرید می دهید؟

بله، تهران و شهرستان فرقی نمی کند. برای سراسر کشور تضمین خرید می دهیم.

 

آیا شما برای خارج از کشور هم، دستگاه صادر می کنید؟

بله، اکثر کشورهای همسایه از مشتریان شرکت می باشند.

 

اگر ما از دستگاه های شرکت شما خریداری کردیم، شما برای خرید محصولات تولیدی ما، برنامه ای دارید؟ تضمین خرید می دهید؟

بله، شرکت ماشین سازی آرام – آرامکو، با عقد قرارداد رسمی و معتبر با شما، نسبت به خریدتمامی محصولات تولیدی شما تا پایان مدت قرارداد اقدام می کند.

 

آیا بعد از خریدن دستگاه های شرکت ماشین سازی آرام – آرامکو، و عقد قرارداد تضمین خرید با شرکت، باید برای تولید محصولات، مواد اولیه تهیه کنیم؟

خیر، شما بعد از عقد قرارداد خرید دستگاه و تضمین خرید، دیگر هیچ احتیاجی به تهیه مواد اولیه برای تولید ندارید و صرفاً باید کار مونتاژ و تولید را انجام دهید.

 

فضای مورد نیاز برای راه اندازی یک خط تولید چقدر می باشد؟ به چه نفر نیروی کار احتیاج است؟

•• دستگاه نیمه اتوماتیک چین کن کاغذ فیلتر هوا

فضای مورد نیاز برای انبار کردن تولیدات و مواد اولیه یک هفته، 40 متر و 2 نفر نیروی کار

•• دستگاه تمام اتوماتیک چین کن کاغذ فیلتر هوا

فضای مورد نیاز برای انبار کردن تولیدات و مواد اولیه یک هفته، 40 متر و 1 نفر نیروی کار

•• دستگاه نیمه اتوماتیک تزریق تولید فیلتر هوا PU

فضای مورد نیاز برای انبار کردن تولیدات و مواد اولیه یک هفته، 80 متر و 4 نفر نیروی کار

•• دستگاه تمام اتوماتیک تزریق تولید فیلتر هوا PU

فضای مورد نیاز برای انبار کردن تولیدات و مواد اولیه یک هفته، 80 متر و 3 نفر نیروی کار

 

تفاوت دستگاه های تمام اتوماتیک رباتیک انحصاری شرکت شما با دستگاه هایی که به عنوان دارای میز CNC هستند، چیست؟

اگر شما دستگاه های اروپایی و آمریکایی مورد تایید کارخانجات مطرح در زمینه تولید فیلتر هوا در سطح بین المللی بررسی نمایید، متوجه خواهید شد که دستگاه ها دارای شیر و هد متحرک می باشند و اصلاً و اصلاً از میز CNC استفاده نمی کنند و از دستگاه هایی که به اصطلاح آنها را دستگاه تزریق فوم PU تولید فیلتر هوای رباتیک می نامند، استفاده می کنند.

•○•○• چند نکته مهم در رابطه با دستگاه دارای میز CNC

* دستگاه های دارای میز CNC چون از تسمه و زنجیر استفاده می کنند، دارای دقت پایین و لرزش می باشند؛

* دستگاه های دارای میز CNC چون از تسمه و زنجیر استفاده می کنند، نمی توانند با کیفیت و بدون پرتی، فیلتر های دایره ای و بیضی را تولید کنند؛

*   دستگاه های دارای میز CNC، همان دستگاه های ارزان قیمت نیمه اتوماتیک تزریق فوم PU تولید فیلتر هوا هستند، که با اضافه کردن قطعاتی ارزان همانند: میز، تسمه و موتور تبدیل به دستگاه به اصطلاح تمام اتوماتیک شده اند.

 

چرا دستگاه های تمام اتوماتیک چین کن کاغذ فیلتر هوا که از طریق شرکت های دیگر بفروش می رسند، از دست برای برش کاغذ در آنها استفاده می شود؟ مگر این دستگاه ها تمام اتوماتیک نیستند؟

شرکت ها و گروه های صنعتی فعال در حوزه ساخت صنایع وابسته به تولید فیلتر هوا، تا چند سال پیش حتی در حال حاضر، از بی اطلاعی فنی خریداران سوء استفاده نموده و دستگاه های چین کن کاغذ نیمه اتوماتیک خود را، به نام دستگاه های چین کن کاغذ تمام اتوماتیک بفروش می رسانند .

در صورتیکه دستگاهی تمام اتوماتیک نامیده می شود که دخالت دست در آن دخیل نباشد. یعنی می بایست تمامی مراحل تولید کاغذ فیلتر، به صورت تمام اتوماتیک و با استفاده از دستگاه انحصاری برش اتوماتیک کاغذ (کاتر) انجام پذیرد.

 

بعضاً دیده شده یکسری کاتر های بدون نام و نشان در تبلیغ های اینترنتی، برای فروش وجود دارد، این کاتر ها چگونه هستند؟

بله، درست است.

شرکت ماشین سازی آرام - آرامکو برای اولین در ایران اقدام به طراحی، ساخت و پیاده سازی دستگاه برش اتوماتیک کاغذ چین شده نمود که این نمونه از کاتر (برش اتوماتیک) به بهترین شکل، در مدل ها و کارایی های گوناگون پس از عبور از آزمایش ها و تست های متعدد، و اخذ گواهی نامه ثبت اختراع از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، روانه بازار شد که بعضاً دیده شده که یکسری افراد سودجو، جهت سوء استفاده از نام تجاری شرکت و فروش کاترهای بی نام و نشان، اقدام به فروش کاترهای ناکارآمد و با قیمت بالا می کنند. که توصیه ما به شما این است که کاتر های شرکت آرامکو را فقط با نام تجاری درج شده بر روی دستگاه ها خریداری نمایید.

 

آیا خرید این تعداد فیلتر، با وجود شرکت های بزرگ و مطرح فعال در حوزه فیلتر هوا، درست است؟ بازار شما اشباع نمی شود؟

خیر، نه تنها بازار اشباع نمی شود بلکه شرکت با استفاده از تکنیک های روز بازاریابی دنیا و بهره گیری از نفوذ خود در بازار، به آسانی می تواند بازارهای فروش خود روز به روز، همانگونه که تا به امروز حفظ نموده، افزایش دهد.

 

چرا قیمت های دستگاه ها، در بازار بسیار متفاوت است؟

بسیاری از فروشندگان دستگاه ها، متاسفانه از عدم دانش فنی خریداران، سوء استفاده می کنند و از قطعات، اتصالات و شیر و هد های بسیار ضعیف و چینی استفاده می کنند. تمامی قطعات موجود در دستگاه های شرکت ماشین سازی آرام - آرامکو، از هنر بهترین آبکارهای سطح کشور می باشد. ما هیچ وقت کیفیت را فدای قیمت، نخواهیم کرد.

 

تفاوت دستگاهی که در کارخانه تولید می شود با دستگاهی که در کارگاه ساخته و مونتاژ می شود، چیست؟

دستگاه های کارخانه ای از کیفیت و دقت بالایی در ساخت برخوردار هستند و به بیشتر قسمت های دستگاه به صورت اتوماتیک ساخته می شود، اما دستگاه هایی که در کارگاه ساخته می شوند ، بدون کیفیت می باشند.

 

آیا نصب و راه اندازی خط تولید و آموزش تمامی قسمت های دستگاه، به عهده شرکت است؟

بله، نصب و راه اندازی  و بهره برداری از خط تولید و آموزش تمامی قسمت های دستگاه، رایگان و به عهده شرکت می باشد.

 

آیا دستگاه های شرکت ماشین سازی آرام – آرامکو گارانتی و یا خدمات پس از فروش دارد؟

بله، تمامی دستگاه های تولیدی شرکت ماشین سازی آرام – آرامکو دارای گارانتی طلایی انحصاری AramTech (آرامتِک) 2 ساله (24 ماه) تعویض و یا تعمیر قطعات بوده و دستگاههای وارداتی کره ای و ایتالیایی دارای 1 سال (12 ماه) گارانتی بین المللی و 2 سال (24 ماه) گارانتی انحصاری AramTech (آرامتِک) 2 ساله (24 ماه) تعویض و یا تعمیر قطعات بوده و تمامی دستگاه های شرکت دارای 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

  

آیا گارانتی دستگاه های شرکت ماشین سازی آرام – آرامکو، همانند گارانتی بسیاری از شرکت های دیگر با تبصره و بند و ماده و قانون است؟

خیر، شرکت های دیگر فقط دنبال هزار و یک بهانه می گردنند تا از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنند تا بتوانند بار مسولیت مشکلات به وجود آمده را از سر خود باز کنند.

 

چرا دستگاه های شما با توجه به قیمتشان، از کیفیت بالایی برخودار هستند؟

دستگاه های تولیدی شرکت ماشین سازی آرام – آرامکو، با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از برترین مهندسین کارآزموده و حرفه ای با دانش بین المللی و استفاده از بهترین قطعات موجود در بازار کشور و بازارهای اروپایی، اقدام به ساخت ماشین آلات صنایع وابسته به تولید فیتر هوا نموده است و دلیل دیگر این است که تیراژ بالای تولید و خرید قطعات با قیمت عمده و بدون واسطه، از دلایلی است که دستگاه های شرکت ماشین ساز آرام – آرامکو را با سایرین متمایز و بدون رقیب ساخته است.

 

تفاوت گارانتی رسمی و انحصاری شما با گارانتی کتبی و ثبت نشده چیست؟

گارانتی شرکت ماشین سازی آرام، با نام تجاری "آرامتِک" به ثبت رسیده و زیر مجموعه شرکت ماشین سازی آرام می باشد و قابل پیگیری است، اما گارانتی های غیرمعتبر سایرین بدون پیگیری و بدون اعتبار قانونی می باشد و صرفاً دست نوشته ای بیش نیست.

Tag دستگاه چین کن کاغذ فیلتر هوا تولید فیلتر هوا دستگاه فیلتر هوا فروش فیلتر هوا قیمت فیلتر هوا فیلتر هوا خودرو فیلتر هوا ماشین ساخت فیلتر هوا خرید فیلتر هوا خط تولید فیلتر هوا خط تولید ساخت فیلتر هوا فیلتر هوای خودرو دستگاه چین کن کاغذ فيلتر هوا دستگاه چین کن چین کن کاغذ فیلتر هوا سازنده خطوط تولید فیلتر هوای خودرو مواد اولیه فیلتر دستگاه تمام اتوماتیک ساخت فیلتر هوا دستگاه تمام اتوماتیک تولید فیلتر هوا دستگاه تزریق فیلتر دستگاه تزریق PU دستگاه تزریق فوم دستگاه تزریق فیلتر هوا کار در منزل دستگاه PU ایزو سیانات پلی یورتان درآمد بالا سرمایه کم ماشین سازی آرام آرامکو دستگاه مکانیکی فیلتر هوا شغل دستگاه ساخت فیلتر هوا با میز CNC استخدام دستگاه ساخت فیلتر هوا با CNC Aramco Filter air Filtere hava فیلتر تصفیه هوا فیلتر روغن فیلتر کابین تصفیه آب کمپرسور راه اندازی خط تولید شغل پرسود در منزل شغل دانشجویی خود اشتغالی فوم فیلتر دستگاه ساخت فیلتر هوا قطعات خودرو لوازم یدکی دستگاه نیمه اتوماتیک تولید فیلتر هوا ماشین سازی دستگاه ساخت فیلتر هوا به صورت رباتیک دستگاه تولید فیلتر هوا PU تولید فیلتر هوا در منزل ساخت انواع ماشین آلات صنعتی درست کردن فیلتر هوا دستگاه تولید فیلتر هوای ماشین شغل پردرآمد درآمد عالی سود بالا سود عالی سود زیاد Air سیستم برش کاغذ دستگاه چین کن قلتک ستاره ای قلتک ماردانی غلتک ستاره ای غلتک ماردانی غلطک ماردانی غلطک ستاره ای تیغ به روی تیغ تیغ به روی پد دستگاه تزریق قوم فیلتر هوا دستگاه تزریق قوم فیلترهوا دستگاه تزریق فوم low pressure دستگاه تزریق فوم high pressure دستگاه تزریق فوم نرم دستگاه های چین کن کاغذ فیلتر هوای ایتالیایی دستگاه های چین کن کاغذ فیلتر هوای کره ای دستگاه چین کن کره ای دستگاه چین کن ایتالیایی دستگاه تزریق فوم کره ای دستگاه تزریق فوم ایتالیایی دستگاه تزریق PU کره ای دستگاه تزریق PU ایتالیایی دستگاه تولید فیلتر کره ای دستگاه تولید فیلتر ایتالیایی دستگاه تزریق فوم PU نیمه اتوماتیک دستگاه تزریق فوم PU تمام اتوماتیک رباتیک دستگاه چین کن نیمه اتوماتیک دستگاه چین کن تمام اتوماتیک کاتر دستگاه چین کن سیستم چسب ریز برقی کانوایر فیلترهوا سایت تخصصی فیلتر هوا آرامتک aramtech بزرگترین شرکت ماشین سازی کشور بزرگترین ماشین سازی کشور دستگاه تولید فیلتر هوا

ارسال نظر

محمد : حداقل سرمایه به چه میزان میباشد
116 64
با چه مبلغی میشه شروع به کار کرد .فقط هزینه تاسیسات و دستگاه ها
مدیریت : آرامکو - AramCo
39 39
با سلام؛ با تشکر از انتخاب و حسن سلیقه جنابعالی، لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تضمین خرید محصولات تولیدی، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
احمد ابراهیمی : سلام
40 32
بدون اغراق میتونم بگم تا اینجایی که بررسی کردم و گشتم شرکت شما معقول ترین مشاوره رو میده و بقیه دروغگو هستند
مدیریت : پاسخ
12 19
سلام، نظر لطف شماست دوست عزیز
اسماعیل جباری : مشاوره
23 9
ضمن عرض و سلام و خسته نباشید می خواستم بدانم قیمت دستگاهتان چقدر است ؟ حتما باید همه شان را بخریم؟
مدیریت : آرامکو - AramCo
27 16
لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تضمین خرید محصولات تولیدی، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
مصطفی : سوال؟
19 11
ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید من دستگاه چین زن کاغذ بگیرم یا تزریق؟ با تشکر مصطفی از تبریزس
مصطفی : سوال؟
13 7
ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید من دستگاه چین زن کاغذ بگیرم یا تزریق؟ با تشکر مصطفی از تبریز
مدیریت : پاسخ
8 8
با سلام برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه ها، لطفا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.
Ali mozafarian : GAURANTY
11 7
slm, mikhastam az karshenasetun beporsam ke aya dastgahatun garanti talaei dare?
مدیریت : پاسخ
32 10
با سلام، بله. تمامی دستگاه ها، ساخت کارخانه ماشین سازی آرام - آرامکو می باشد و دستگاه های ایرانی دارای گارانتی دوساله طلایی بدون قید و شرط انحصاری آرامتک AramTech و 10 سال خدمات پس ار فروش بوده و دستگاه های ایتالیایی و کره ای وارداتی شرکت، دارای یکسال وارانتی بین المللی و یکسال گارانتی آرامتک AramTech می باشد.
قادرزاده : خرید دستگاه ها و راهنمایی
24 8
باسلام من میخواهم کاری تولیدی رو شروع کنم ولی از فروش تولیدات میترسیدم. شما عنوان کردید تضمین خرید؛ و من در این مورد زیاد مطمئن نیستم چون قبلا مورد اینجوری داشتم؛ که گفتن تضمین خرید ولی کل تولیدات رو خرید نکردن و ما هم نمیدونستیم چطوری بفروشیم و در نتیجه فقط ضرر داشتیم. مهم ترین چیز توی تولیدی فروش تولیدات هست؛ پس در این مورد یکم بیشتر اگه میشه توضیح بدید. چون اگه مطمئن شیم تولیدات رو حتما خرید میکنید و لزومی به فروش و تبلیغ خودمون نیست یه تولیدی بزرگ تو شهرمون میزنیم. یا حق
مدیریت : پاسخ
20 11
با سلام، لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تضمین خرید محصولات تولیدی، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
سیدمحمدحسن جزای ... : هزینه راه اندازی
15 6
باسلام. خواهشمند است کار کوچک سرمایه کم درآمد بالا و سود عالی درتولید فیلتر هوا ازنظرهزینه راه اندازی وتنوع دستگاه مطالبی را مشاوره وراهنمایی فرمایید
مدیریت : پاسخ
9 6
با سلام، بزودی با شما تماس خواهیم گرفت
معتمدی : درخواست همکاری
11 4
با سلام و عرض ادب اینجانب درخواست همکاری با شما را دارم...در مورد سرمایه ابتدایی پرسشی داشتم و اینکه آیا تضمینی جهت خرید فیلتر می دهید. ممنون و متشکر از عنایتتان با احترام معتمدی
مدیریت : پاسخ
13 6
لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تضمین خرید محصولات تولیدی، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
فرخ جعفری : راه اندازی خط تولید فیلتر
10 7
سلام قصد راه اندازی خط تولید فیلتر هوا خودرو در اهواز را دارم لطفا راهنمایی بفرمایید .ممنون
مدیریت : پاسخ
9 9
با سلام، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خوهند گرفت.
اکبریان : هزینه و ضمانت خرید طرح
19 7
هزینه راه اندازی طرح ها چه میزان می باشد و چه ضمانتی برای خرید محصولات وجود دارد اینکه بعدا به بهانه های مختلف بسیاری از محصولات را معیوب اعلام نکنید تا از زیر بار خرید انها در برید و اینکه در ازای تولید هر فیلتر چقدر گیر تولید کننده می اید با تشکر
مدیریت : آرامکو - AramCo
13 7
دوست گرامی، لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تضمین خرید محصولات تولیدی، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
مصطفی : درخواست مشاوره خرید
14 9
با سلام از سایت شما بازید کردم مدتی را به دنبال شغل مناسبی بودم که کارآفرینی نیز داشته باشد.با مطالعه سایت شما احساس کردم می توانم آنچه به دنبال آن می گشتم پیدا کنم . با توجه به اینکه اینجانب سرمایه چندانی ندارم 1-بفرمایید قیمت دستگاه های تولید شما برای راه اندازی یک خط تولیدی چقدر است 2-آیااین خط تولید نیاز به آموزش نیز دارد.3-ضمانت همکاری بین شرکت و تولید کننده چیست؟
مدیریت : آرامکو - AramCo
16 8
بازدید کننده گرامی، نظر لطف شماست. از لحاظ قیمت های دستگاه ها، باید با شرکت تماس حاصل فرمایید و برای آموزش باید خدمت شما عرض کنم که آموزش، نصب، راه اندازی و بهره برداری از خط تولید رایگان و جزء گارانتی طلایی انحصاری آرامتک AramTech محسوب می گردد.
احسان شهبازی : راه اندازی
14 4
مشاوره نیاز دارم ehsanshahbaza@gmail.com
مدیریت : آرامکو - AramCo
6 3
با سلام، بزودی با شما تماس خواهیم گرفت.
علی حسینی : سوال
7 4
سلام. راه اندازی یک خط تولید کوچک فیلتر هوا به چه مقدار فضا و هزینه نیاز دارد؟ با تشکر
مدیریت : آرامکو - AramCo
8 7
دوست عزیز، پاسخ تمامی سوالات شما به صورت خلاصه و تیتر وار، در قسمت سوالات متداول قرار گرفته است.
مصطفی : سوال
7 3
با سلام پیرو سوالات قبلی بفرمایید چنانچه محصولات تولیدی شما به منظور خرید نیاز به وام داشته باشد آیا امکان ارائه پیش فاکتور و طرح توجیهی نیز دیده شده است؟
مدیریت : آرامکو - AramCo
7 3
با سلام، برای دریافت سوالات خود، لطفا تماس حاصل فرمایید. ممنون
سامان سپهری : مشاوره خرید
7 2
لطفا قیمت راه اندازی خطوط اتوماتیک و...فضای مورد نیاز ونحوه تضمین خرید را اعلام بفرمایید
مدیریت : آرامکو - AramCo
7 3
سلام، تمامی سوالات شما، در قسمت سوالات متداول، به صورت خلاصه بیان شده است. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، لطفا با شرکت تماس حاصل فرمایید. 34460005-026
مسعودرحمانی : کاتالوگ دستگاه های فیلترسازی
9 5
با سلام لطفا کاتالوگ ولیست قیمتها را رابرایم ارسال کنید . ممنونم
مدیریت : آرامکو - AramCo
10 6
سلام، جناب رحمانی عزیز فیلم، تصاویر و کاتالوگ دستگاه ها، به ایمیل شما ارسال گردید. باتشکر
علی اکبر نجفی : ارطبات با شرکت
8 3
سلام هیج کدوم از خط های شرکت جواب نمیدن لطفا تماس بگیرید
مدیریت : آرامکو - AramCo
7 3
با سلام، به علت ازدیاد تماس های ورودی به شرکت، متاسفانه در برخی از ساعات، شاهد همچنین مواردی خواهیم بود که برای رفع این مشکل و راحتی و آسودگی شما عزیزان، شرکت درصدد راه اندازی خط تلفن ویژه می باشد.
کامیاب فرهنگی : مشاوره
9 4
سلام.من نیاز به یک مشاوره کلی دارم.سوال جواباذو خوندم.موند قیمت دستگاه ها،میزان ساعات کار روزانه و اینکه اگر دستگاهی اتوماتیکه چرا سه نفر اپراتور میخواد؟ تضمین فروش دقیقا به چه شکلی هس؟ درآمد روزانه (سودخالص)چقد هست؟
مدیریت : آرامکو - AramCo
6 1
جناب فرهنگی، برای کسب اطلاعات فنی بیشتری در رابطه با ساعات کار روزانه و تعداد اپراتور، با شرکت تماس حاصل فرمایید.
رضا حمزه لو : مشاوره
8 4
مشاوره خرید دستگاه
مدیریت : آرامکو - AramCo
5 4
جناب آقای حمزه لو، کارشناسان ما بزودی با شما تماس خواهند گرفت.
فرشاد توکلی : مشاوره
11 4
سلام لطفا جهت مشاوره خرید تماس بگیرید
مدیریت : آرامکو - AramCo
6 2
جناب آقای توکلی، کارشناسان ما بزودی با شما تماس خواهند گرفت.
علی نسیم سبحان : درخواست نمایندگی و همکاری در یزد
9 5
اینجانب با جمعیت بالای بومی و غیر بومی استان یزد و توسعه و درخواست بسیار بالای این استان برای مشاغل خانگی خواستار همکاری و نمایندگی در این استان می باشم . لذا در صورت صلاح دید با شرایط آن را به اینجانب اعلام فرمایید . با تشکر
مدیریت : آرامکو - AramCo
8 4
با سلام، جناب آقای نسیم سبحان، لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص واگذاری و شرایط نمایندگی، با شرکت تماس حاصل فرمایید. 34460005-026
علی یاری : قیمت دستگاهها
7 3
سلام احتراما خواهشمندم لیست قیمت تقریبی یا دقیق دستگاه های ساخت فیلتر هوا را ارسال نمایید تا در صورت مشورت و امکان خرید با مشاورین فروش این شرکت محترم تماس حاصل نمایم. متشکرم علی یاری
مدیریت : آرامکو - AramCo
11 5
با سلام، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تضمین خرید محصولات تولیدی، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
بهنام اسمعيل پا ... : راه اندازي خط توليد فيلتر هوا
6 4
سلام ،ميخواستم خط توليد فيلتر هوا راه لندازي كنم ،لطفا شرايط ،هزينه،تضمين خريد و مدت تضمين برام شرح بدين باتشكر
مدیریت : آرامکو - AramCo
8 2
با سلام، لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تضمین خرید محصولات تولیدی، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
مهدی دوست : چسب استاندارد برای چین کن چه نوعی است
5 2
چسب چین کن که دردمای ،120 درجه آزمایشگاه جواب دهد چیست و فرمول پخت چیست . امتیاز دستگاه چین کن و تزریق شما نسبت به بقیه کدام است . متشکر
مدیریت : آرامکو - AramCo
5 2
جناب آقای مهدی دوست عزیز، لطفا برای کسب فنی در مورد چسب های مورد استفاده در دستگاه ها، تماس حاصل فرمایید
اصغر رضايي : خط توليد فيلتر هوا
6 1
مشاوره در مورد توليد فيلتر هوا.خريد خط توليد.
مدیریت : آرامکو - AramCo
8 3
با سلام، در اسرع وقت، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت. با تشکر
هادی خسروی : قیمت
12 4
با سلام و عرض خسته نباشید لطفا در صورت امکان لیست قیمت دستگاههای مختلف خود و آدرس کارخانه را برای بنده ارسال بفرمایید. با تشکر
مدیریت : آرامکو - AramCo
11 2
با سلام، جناب آقای حسنی عزیز، بله، همانطوری که بسیاری از مشتریک و تولید کنندگان همکار زیر مجموعه شرکت با ما فعالیت می کنند.
اسدالله آذربار : خرید و راه انداری خط تولید اتوماتیک فیلت ...
7 2
سلام برای راه اندازی خط تولاد فیلتر هوا اتوماتیک هزینه خرید دستگاه و راه اندازی آن چقدر میباشد. ودرصورت امکان توضیحی در مورد درآمد آن و اینکه هزینه تولید یعنی مواد اولیه و کارگر چقدر است و خرید فیلتر از طرف شما چقدر میباشد و اینکه امکان دارد بتونم برشور از شما دریافت کنم متشکرم
مدیریت : پاسخ
6 1
با سلام، تمامی سوالات شما، در قسمت سوالات متداول، به صورت خلاصه بیان شده است. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، لطفا با شرکت تماس حاصل فرمایید. 34460005-026
حامد تنها : درخواست مشاوره جهت خرید و فعالیت تولیدی
7 4
با سلام جهت فعالیت اقتصادی به دنبال راهکاری بودم که با دستگاه تولید فیلتر هوا آشنا شدم،برای تصمیم گیری بهتر در صورت امکان نیاز به راهنمایی و مشاوره صادقانه دارم . سپاس
مدیریت : پاسخ
10 1
با سلام، کارشناسان ما بزودی با شما تماس خواهند گرقت. با تشکر
کمیل کریمی : نحوه تولید و خرید مواد اولیه
7 3
من میخام یه دستگاه خریداری کنم . میخام ببینم تو 8 ساعت چ تعدا میشه تولید کرد و به چند نفر نیروی کاری نیاز داریم. بعد قیمت هر فیلتری ک شما از ما تحویل میگیرین چقده. وسعت فضای کار باید چند متر باشه. قیمت دستگاه چقده. مرسی ممنون
مدیریت : آرامکو - AramCo
10 3
با سلام، تمامی سوالات شما، در قسمت سوالات متداول، به صورت خلاصه بیان شده است. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تضمین خرید محصولات تولیدی، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
هادی فاتحی : خرید دستگاه
7 3
در مورد قیمت دستگاه ها و راه اندازی خط تولید و فروش اطلاعاتی میخواستم
مدیریت : آرامکو - AramCo
8 2
با سلام، لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تضمین خرید محصولات تولیدی، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
محمد مهدی طلعت : دریافت اطلاعات و مشخصات فنی دستگاه تمام ...
9 1
با سلام من چندروز پیش با یکی از کارشناسان شما تماس تلفنی داشتم و قرار شد که ایشان اطلاعات و مشخصات فنی اعم از قیمت تمام شده دستگاه مدت زمان ساخت و تحویل پس از انعقاد قرارداد راندمان دستگاه برحسب تعداد در ساعت یا یک شیفت کاری 8 ساعته و همچنین اطلاعات کامل تر از انجام قرارداد کارمزدی با شرکت شما رو در اختیار بنده قرار بدهند ولی متاسفانه این امر صورت نگرفت لذا چنانچه امکان دارد نسبت به ارسال این اطلاعات اقدام فرموده تا پس از بررسی های اولیه جهت مشاوره حضوری و قرارداد خرید خدمت برسم.
مدیریت : آرامکو - AramCo
7 1
با سلام، با عرض شرمندگی به علت ازدیاد تماس های تلفنی، کارشناسان ما بزودی با شما تماس خواهند گرفت.
مصطفی اکبرزاده : مشاوره
7 0
با سلام و خسته نباشید میخواستم بپرسم در خصوص قرارداد تضمین خرید محصولات. این قرارداد چه مدتیه و آیا مجدد تمدید میشه ؟
مدیریت : آرامکو - AramCo
9 1
با سلام، لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تضمین خرید محصولات تولیدی، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
سیدحسن سید لو : آگهی جذب همکار در زمینه فیلتر
20 1
در مورد آگهی همکار فیلتر چندین بار تماس گرفتم ولی متاسفانه خط هاتون مشغول بود و در حال مکالمه بودید لطفا در صورت تمایل تماس بگیرید لازم به ذکر است جهت راه اندازی دستگاه محل مورد نظر موجود است با تشکر فراوان
مدیریت : آرامکو - AramCo
7 0
با سلام، به روی چشم، حتما در الویت بندی بالاتری با شما تماس خوهند گرفت.
مصطفی اکبرزاده : مشاوره
6 0
با سلام مجدد ممنون از پاسختون که در خصوص تضمین خرید داده بودین. من میخوام بدونم این روند کار کردن با شما و خرید محصولات توسط شما و تضمین اون تا کی ادامه داره؟ محدودیتی نداره؟ ینی باز مجدداً میشه قرارداد نوشت یا فقط یه زمان خاصی شما ساپورت میکنین ممنون
مدیریت : آرامکو - AramCo
5 1
سلام، خواهش می کنم. وظیفه بود. قرارداد و فراخوان، برای مدت زمان محدود و تعداد محدودی دستگاه می باشد.
مصطفی اکبرزاده : دستگاه
10 1
با سلام و خسته نباشید حقیقتش من چند وقته دنبال خرید دستگاه چین کن هستم و با مشاورتونم صحبت کردم ولی چون مسیرم از کرج خیلی دوره و مرخصی گرفتنم سخته. میخاستم اگه زحمتی نیست آدرس کسی که توی مشهد با شما کار میکنه رو بدین تا من برم از نزدیک دستگاه رو ببینم چون من نزدیک مشهد هستم.ممنون
مدیریت : آرامکو - AramCo
11 1
سلام، برای هماهنگی و بازدید از نزدیک ترین کارگاه های موجود همکار شرکت، لطفا تماس حاصل فرمایید.
مصطفی اکبرزاده : قیمت محصولات
5 1
با سلام و خسته نباشید من تصمیم گرفتم دستگاه چین کن شما رو خریداری کنم. فقط میخواست بپرسم قیمت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک این دستگاه چنده؟ آیا قطعات دستگاه اصلی و خوب هستند؟ و اینکه آدرس دقیق شرکت رو محبت کنین. ممنون
مدیریت : آرامکو - AramCo
8 1
جناب آقای اکبر زاده، برای دریافت آدرس و قیمت دستگاه ها، لطفا با شرکت تماس حاصل فرمایید.
شاه کندی : تولید فیلتر هوا
12 1
سلام .خسته نباشید.هزینه اولیه برای تولید فیلتر هوا چقدره؟مساحت لازم برای اینکار چقدر باید باشه .مواد اولیه رایگان ارسال میشه یا هزینه را ما باید پرداهت کنیم ؟ دستمزد تولید یک فیلتر چقدره؟ حداقل ساهت فیلتر در هر هفته چند تا است?
مدیریت : آرامکو - AramCo
7 2
با سلام، تمامی سوالات شما، در قسمت سوالات متداول، به صورت خلاصه بیان شده است. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تضمین خرید محصولات تولیدی، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
حسین کمالی : راه اندازی خط تولید
9 1
مشاوره در خصوص راه اندازی خط تولید جیرفت
مدیریت : آرامکو - AramCo
6 2
با سلام، بزودی با شما خواهیم گرفت.
سيدمحمودفرزانه : اعلام قيمت
7 0
با سلام خواهشمند است اطلاعاتي در خصوص راه اندازي يك خط توليد فيلتر هوا و هزينه هاي آن و مقدار جاي لازم جهت اين كار و برق مصرفي و تعداد كارگر مورد نياز و اطلاعات بازار فروش محصولات توليدي به ايميل اينجانب ارسال فرماييد. با تشكر از شما
مدیریت : آرامکو - AramCo
5 1
با سلام، تمامی اطلاعات مورد نیاز شما، به ایمیل شما ارسال گردید. با تشکر
احسان کمالی : خریداری دستگاه
6 0
باسلام لطفا قیمت دستگاه وتعداد دستگاه مورد استفاده کاری را برای راه اندازی تولید روزانه متوسط در شهرستان نیشابور بیان نمایید.اطلاعاتی در مورد توجیه اقتصادی طرح وبازاریابی ان به بنده اعلام فرمایید
مدیریت : آرامکو - AramCo
5 2
با سلام، آقای کمالی عزیز، لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعداد دستگاه ها، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
صلاح الدین حسن ... : راه اندازی خط تولید
10 2
با سلام من میخام خط تولید فیلتر هوا در سردشت راه اندازی کنم.در خصوص قیمت دستگاه اتوماتیک,,نحوه تامین مواد اولیه و فروش فیلترها و شرایط قرارداد اگه امکانش هست راهنماییم کنید.تشکر
مدیریت : آرامکو - AramCo
5 2
با سلام، جناب آقای حسن نژاد، لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تضمین خرید محصولات تولیدی، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
Hoseiny : خرید مشاوره
5 0
خرید دستگاه و مشاوره
مدیریت : آرامکو - AramCo
9 2
با سلام، لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تضمین خرید محصولات تولیدی، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
کامل حسنی : مشاوره برای تولید فیلتر هوا
6 1
با سلام و عرض خسته نباشید بنده ساکن شهرستان سقز در استان کردستان می باشم میخواستم بدونم میشه اینجا فیلتر هوا تولید کرد؟اگه دستگاههارو از شما بگیریم محصول تولیدی مارو خودتون خریداری میکنید؟اطلاٌ میصرفه اینجا تولید بشه و بفرستیم برای شما؟میشه قیمتها و سود واقعی رو بگید تا بشه روش تصمیم گرفت!؟
مدیریت : پاسخ
8 0
با سلام، جناب آقای حسنی عزیز، بله، همانطوری که بسیاری از مشتریک و تولید کنندگان همکار زیر مجموعه شرکت با ما فعالیت می کنند.
یحیوی : مشاوره برای تولید فیلتر هوا
5 0
با سلام و عرض خسته نباشید بنده ساکن شهرستان سقز در استان کردستان می باشم میخواستم بدونم میشه اینجا فیلتر هوا تولید کرد؟اگه دستگاههارو از شما بگیریم محصول تولیدی مارو خودتون خریداری میکنید؟اطلاٌ میصرفه اینجا تولید بشه و بفرستیم برای شما؟میشه قیمتها و سود واقعی رو بگید تا بشه روش تصمیم گرفت!؟
مدیریت : آرامکو - AramCo
8 0
سلام؛ بله، مشکلی نیست. بسیاری از مشترکین و تولید کنندگان همکار شرکت، در شهرستان ها فعالیت می کنند. لطفا برای کسب اطلاعات تکمیلی در رابطه سود و درآمد دستگاه ها، در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید و یا شماره خود را در قسمت تماس با ما برای شرکت ارسال نمایید تا در اسرع وقت، کارشناسان ما با شما تماس حاصل فرمایند. 34460005-026
Mr. Ayad Sada ... : machine for product filter
7 2
We need for the machines for the manufacture of filter (air filters for gas turbine) we want to output in Iraq. please send us your email in order to we send you the information Baghdad, Al-Karada Khareeg Street, Hai Al-Riyadh 908/7/1, Iraq info@jundian-iq.com 009647702744224
مدیریت : آرامکو - AramCo
5 2
Hi dear; For Gas turbines & Turbo Machinery, You can use MIKROPOR filter or about more information, You can call to Sales Director of AramCo Company. +98(26)34460005 Best Regards
محسن رضواني : سوال
9 2
تفاوت دستگاه خانگي و دستي را با دستگاه نيمه اتومات توليد فيلتر هواو همينطور قيمت اين دستگاهها چقدر است؟
مدیریت : آرامکو - AramCo
9 1
با سلام؛ جناب رضوانی عزیز، پاسخ تمامی سوالات شما در قالب فایلی به ایمیل به صورت کامل، پاسخ داده شد.
حسین رشیدیان : مشاوره برای راه اندازی خط تولید
5 0
با سلام تعرض خسته نباشید اینجانب دارای مدرک مهندسی مکانیک به دنبال کسب درآمد در زمینه رشته خودن میباشم وبه دلیل استخدام نشدن در جایی بایستی خوداشتغالی کنم که به لطف شما چشم دوخته ام مرا در این امر تولید فیلتر یاری بفرمائید. باتشکر
مدیریت : آرامکو - AramCo
6 1
با سلام؛ دوست گرامی، جناب آقای رشیدیان ما آماده ارائه هرگونه راهنمایی به شما هستیم. لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
قره باغی : خرید فیلتر هوا دستگاه های خنک کننده
7 0
ارائه پیش فاکتور
مدیریت : آرامکو - AramCo
7 0
با سلام؛ جناب قره باغی، لطفا برای دریافت پیش فاکتور دستگاه ها، لطفا باید حضوری تشریف بیاورید. یا حق
حامد حيدري : همکاري و توليد خط فيلتر هوا
4 0
جهت خريد دستگاه توليد فيلتر هوا،و مشاوره
مدیریت : آرامکو - AramCo
7 0
با سلام؛ دوست عزیز، جناب آقای حیدری، در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت. باتشکر موفق باشید
طاهری : قالب آماده مزدا 1600
7 0
یک دست قالب فیلتر هوای مزدا 1600 برای فروش موجود میباشد.
مدیریت : آرامکو - AramCo
7 0
با سلام؛ دوست عزیز شرکت، امکان خریداری قالب شما را ندارد. موفق باشید
حسن طاهری : اطلاعات اولیه در خصوص خط تولید فیلتر هو ...
7 0
با سلام ضمن تشکر در خصوص سرمایه گذاری در خصوص خط تولید فیلتر هوا نیاز به اطلاعات اولیه دارم لطفا راهنمایی فرمایید. با تشکر
مدیریت : آرامکو - AramCo
8 1
با سلام؛ جناب آقای طاهری، در اسرع وقت مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
میثم زارع جمال ... : خرید دستگاه
9 0
برای خرید دستگاه و راه اندازی یک خط تولید توضیحات و مشاوره میخواهم
مدیریت : آرامکو - AramCo
9 3
با سلام؛ جناب آقای زارع جمال آبادی، مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
فاطمه ادیب : راهنمایی
8 0
باسلام و ادب.لطفا قیمت دستگاههایتان را بفرمایید تا با اگاهی بیشتر نسبت به راه اندازی یک واحد اقدام نمایم.همچنین در خصوص قیمت مواد اولیه ساخت فیلتر هوا ، اینکه از کجا مواد اولیه را میتوان خریداری نمود و در ارتباط با بهای تمام شده مواد اولیه نیز در صورت امکان راهنمایی فرمایید.ایا در صورت راه اندازی خط تولید فیلتر هوا امکان فروش محصول به چه صورت میباشد و سود هر فیلتر برای ما چقدر است .لطفا راهنمایی ام فرمایید.باتشکر
مدیریت : آرامکو - AramCo
12 1
با سلام؛ لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت دستگاه ها، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
رضا خلیلی : خریدار
9 0
با سلام و عرض خسته نباشید. من می خواستم دستگاه تولید فیلتر هوا بخرم اما اطلاع زیادی در این مورد ندارم. همچنین می خواهم که نحوه کار - فروش - قیمت گذاری و... نیز اطلاع ندارم.
مدیریت : آرامکو - AramCo
6 1
با سلام؛ جناب آقای خلیلی، لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تضمین خرید محصولات تولیدی، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
Hamed Hassani : دنبال خط تولید
6 0
سلام من دنبال خط تولید کامل تمام اتوماتیک فیلتر هوا میگردم اکر دارید کاتالوگ و مشخصات فنی و قیمت و شیوه پرداخت را بفرماید Hamed Hassani
مدیریت : آرامکو - AramCo
13 0
با سلام؛ فیلم، تصاویر و کاتالوگ دستگاه ها به ایمیل شما ارسال گردید.
احمد نصوری : کاتر
2 1
آقای میرزایی اگر بخوام برای دستگاه چین کن جدیدم کاتر بخرم، کی آماده میشه؟
مدیریت : آرامکو - AramCo
8 1
ســـــــلام به آقای نصوری گل خدمت شما عرض کنم که با واحد مشاوره و فروش شرکت، آقای محمدی تماس بگیرید.
سید حسین علوی ... : درخواست همکاری
1 0
باسلام درخصوص آگهی شما برای تولید فیلتر هوا تقاضای مشاوره جهت همکاری دارم
مدیریت : آرامکو - AramCo
1 2
با سلام؛ در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.
امیر صمدی : همکاری با شما
3 1
با سلام میخواستم شرایط همکاری و شرایط کار را بدونم ممنون
مدیریت : آرامکو - AramCo
2 2
سلام؛ لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شراسط همکاری، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
علی جوانبخت : خرید تولیدات ما
1 2
با سلام,سوال اول,اگه دستگاه چینکن خرید نکنیم پس این عمل چین کردن کاغذ چطور صورت میگیره؟دوم,خرید تولیدات ما توسط شرکت به چه سکل و مبلغی هست,,یعنی هز فیلتر واسه تولیدکننده چقدر سود خالص خواهد داشت؟ممنون,سربلند باشید.
مدیریت : آرامکو - AramCo
2 1
سلام؛ لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط همکاری، نحوه تضمین خرید، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
فرید نداف : همکاری
1 0
نحوه ی همکاری؟
محمد محمد حسینی : همکاری
1 1
شرایط شما را درخصوص کار میخواهم سرمایه اولیه چقدر لازم است
مدیریت : آرامکو - AramCo
1 1
سلام؛ بزودی با شما تماس خواهیم گرفت.
سجاد اعظمی فر : خرید دستگاه و شراکت با شما
1 0
همکاری با شما برای تولید فیلتر هوا
مدیریت : آرامکو - AramCo
1 0
لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط همکاری، نحوه تضمین خرید، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
محمد سفیدگر : بازار فروش
9 0
با سلام و وقت بخیر در مورد شیوه کارو بازار فروش و بازه مشتریان و شرایط قطعه تولید شده و تضمین فروش و نوع قرارداد ، درخواست مشاوره دارم . با سپاس
مدیریت : آرامکو - AramCo
3 0
سلام؛ بزودی با شما تماس خواهیم گرفت.
علی قطب الدین : اشنایی با نحوه و مقدار سرمایه گذاری
8 0
با سلام من میخوام بدونم چقدر سرمایه واسه شروع این کار لازمه , چندتا دستگاه باید تهیه و نصب بشود ,جایی که این کار را انجام میدهیم چه مساحتی لازم داره
مدیریت : آرامکو - AramCo
3 0
سلام؛ بزودی کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.
محبوب فتوحی : با سلام و خسته نباشید مشاوره برای خرید و ...
4 0
نظر شما چیست ؟
وحید : همکاری
1 0
وحیدبا سلام و عرض خسته نباشید خدمت همکار محترم اینجانب تولید کننده فیلتر هوا هستم و در حال حاضر فیلتر های پژو پراید انژکتور پیکان انژکتور و تیبا تولید میکنیم همکار محترم در صورت تمایل جنابعالی میتوانیم همکاری کنیم در صورت تضمین خرید محصولات ما لوارم و مواد مورد نیاز از شما خریداری کنیم.
مدیریت : پاسخ
1 0
با سلام، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
محبوب فتوحی : تضمین خرید
3 0
بعد خرید خط تولید چن سال برا تولیدات تضمین خرید میکنین یعنی چن سال قرارداد می بندین؟
مدیریت : پاسخ
1 0
لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط همکاری، نحوه تضمین خرید، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
مدیریت : پاسخ
1 0
با سلام، سوال شما پاسخ داده شد
میثم اسماعیلی : دریافت اطلاعات
3 0
با سلام وعرض ادب و احترام بنده سازنده ماشین الات فراوری پسته در رفسنجان هستم.در مورد جا سوله برق و گاز و ... هیچ مشکلی ندارم. لطفا کاتالوگ قیمت و فیلم دستگاهها بصورت دستی و تمام اتوماتیک را برای بنده ارسال کنید. خیلی ممنون
مدیریت : پاسخ
1 0
با سلام، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهار شنبه از ساعت 9 الی 18 و پنج شنبه ها از ساعت 9 الی 14 - مشــــاوره رایگــان 34460005-026
وحید نعمتی : کاتالوگ و قیمتهای دستگاه ها ومشاوره را ل ...
1 2
ارسال قیمت دستگاه و کاتولوگ و مشاوره برای تولید در تنکابن
مدیریت : پاسخ
2 0
با سلام، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهار شنبه از ساعت 9 الی 18 و پنج شنبه ها از ساعت 9 الی 14 - مشــــاوره رایگــان 34460005-026
فرهاد : ارسال کاتالوگ
3 1
باسلام وخسته نباشید لطفا کاتالوگ و نحوه کار دستگاه در حال تولید را ارسال نمایید ممنون
مدیریت : پاسخ
1 1
با سلام، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهار شنبه از ساعت 9 الی 18 و پنج شنبه ها از ساعت 9 الی 14 - مشــــاوره رایگــان 34460005-026
احسان : تشکروراهنمایی
6 0
سلام اول ازمطالبی که تو سایتتون است استفاده کردم خیلی خوب بود تشکر میکنم واینکه اگه یه دستگاه چین کن وتزریق تمام اوتومات از شما بگیرم چقدر واسم در میاد و روزانه بطور میانگین چقدر میتونم درامد داشته باشم.ممنون میشم جواب بدین
مدیریت : پاسخ
1 0
با سلام، نظر لطف شماست لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط همکاری، نحوه تضمین خرید، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
yaser : درخواست خرید
1 0
با سلام لطفا کاتالوگ ولیست قیمتها را رابرایم ارسال کنید . ممنونم
مدیریت : پاسخ
1 0
با سلام، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهار شنبه از ساعت 9 الی 18 و پنج شنبه ها از ساعت 9 الی 14 - مشــــاوره رایگــان 34460005-026
جاوید : خرید اقساطی دستگاه
3 0
آیا فروش دستگاه بصورت اقساطی دارید یا خیر ؟ آیا امکان داره که تولیدی را خود شرکت راه اندازی کنه و ما براش کار کنیم .
مدیریت : پاسخ
2 0
با سلام، بله، ولی شرایط خاصی برای شرایطی شدن دستگاه نداریم. در رابطه با سوال دوم شما باید خدمتتون عرض کنم که متاسفانه امکان پذیر نیست.
محمدمهدی خنجرپو ... : هزینه پرداختی از جانب ما و سود ما
2 0
سلام لطفا راهنمایی کنید که چطور می تونم یک کارگاه تولیدی فیلتر راه بندازم؟
مدیریت : پاسخ
2 0
با سلام، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهار شنبه از ساعت 9 الی 18 و پنج شنبه ها از ساعت 9 الی 14 - مشــــاوره رایگــان 34460005-026
هادی_سرکوبی : جهت مشاوره خرید
1 0
لطفاً کاتالوگ و قیمت انواع دستگاه برای بنده ارسال فرمایید. با تشکر
مدیریت : پاسخ
1 0
با سلام، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهار شنبه از ساعت 9 الی 18 و پنج شنبه ها از ساعت 9 الی 14 - مشــــاوره رایگــان 34460005-026
امیر محمودی : دریافت اطلاعات
2 0
کاتالوگ و مشخصات فنی و قیمت و شیوه پرداخت را ارسال کنید لطفا
مدیریت : پاسخ
2 0
با سلام، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهار شنبه از ساعت 9 الی 18 و پنج شنبه ها از ساعت 9 الی 14 - مشــــاوره رایگــان 34460005-026
مهدی صادقی : درخواست اطلاعات
0 0
با سلام لطفا کاتالوگ و قیمت دستگاهها را ارسال فرمایید
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام، لطفا تماس بگیرید 026-34460005
مهدي يساقي : كاتالوگ و قيمت دستگاه. وتضمين تعهدات
2 0
با سلام. لطفا مي خواستم قيمت دستگاه ها وكاتالوگ رو برام ارسال كنين. واينكه تضمين تعهدات شما براي خريد توليدات چگونه است. از لحاظ فضاي كارگاهي حداقل چند متر لازم مي باشد براي هر ٢دستگاه و دپو محصولات و مواد اوليه. ايا ميشه با اين دستگاه ها چند مدل فيلتر توليد كرد؟؟ درخواست مشاوره دارم. مرسي
سعید : خرید دستگاه
2 0
سلام لطفا قیمت دستگاه ها و نحوه خرید و شرایط همکاری رو برای من ایمیل کنید. با تشکر
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام، لطفا تماس بگیرید 026-34460005
مهرداد ذوالفقار ... : کسب اطلاعات بیشتر
1 0
باسلام ممنون میشم اطلاعات بیشتری راجع به هزینه خرید دستگاه ها،نحوه ارسال،تفاوت دستگاه و میزان سرمایه اولیه و... از طریق ایمیل در اختیارم قرار بدیدبا تشکر
مدیریت : پاسخ
0 3
با سلام، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهار شنبه از ساعت 9 الی 18 و پنج شنبه ها از ساعت 9 الی 14 - مشــــاوره رایگــان 34460005-026
مهدي : خريد دستگاه
4 0
لطفا ليست قيمت وشرايط خريد تضميني وكاتالوگ رو براي من ايميل كنيد. با سپاس
مدیریت : پاسخ
0 3
با سلام، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهار شنبه از ساعت 9 الی 18 و پنج شنبه ها از ساعت 9 الی 14 - مشــــاوره رایگــان 34460005-026
علی زواره : خرید دستگاه
4 0
سلام وقت بخیر میخواستم اقدام کنم برای خرید دستگاه تولید فیلتر هوا با این شرایطی که شما در سایت گفته بودید و جای سوال بود برام اینکه شما میگید دستگاه رو از ما بخرید و تضمین میکنید که محصول تولید شد را از ما بخرید شما این تضمین چه جوری عملی و اجرای میکنید و چه تضمینی برای ما دارید
غفاری : مشاوره برای شروع
2 2
باسلام هرچه با شماره شما تماس می گیرم اشغال است!!!!!! لطفا لیت قیمت ها و شاریط همکاری را ایمیل نمایید و برای ایجاد کار تمام مکانیکی راهنمایی کنید.
مهدی : شروع کار
1 0
لطفا لیست قیمت و کاتالوگ دستگاه ها و میزان سرمایه مورد نیاز را برایم ایمیل کنید . ممنون
محمد : راه اندازی خط تولید فیلتر هوا
1 0
سلام.لطف کنید تمامی اطلاعات لازم راجع به قیمتها،مدت زمان قرارداد خرید تولیدات و سایر شراط لازم اعم از فیلم،تصاویر و کاتالوگ رو به ایمیل من ارسال کنید ممنون.
مدیریت : پاسخ
0 1
با سلام، لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط همکاری، نحوه تضمین خرید، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
مدیریت : پاسخ
0 1
با سلام، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهار شنبه از ساعت 9 الی 18 و پنج شنبه ها از ساعت 9 الی 14 - مشــــاوره رایگــان 34460005-026
علیرضا اطاعت : مشاوره
3 1
سلام.کلا برای تولیدفبلترچند دستگاه لازمه وچقدرسرمایه؟لطفا راهنمایی کنید.09375158019
زهره : سلام .لطفا لیست قیمت دستگاه ها
7 2
نظر شما چیست ؟
مدیریت : پاسخ
3 1
با سلام، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهار شنبه از ساعت 9 الی 18 و پنج شنبه ها از ساعت 9 الی 14 - مشــــاوره رایگــان 34460005-026
خلفی : با سلام لطفا کاتالوگ ولیست قیمتها را راب ...
3 1
نظر شما چیست ؟
رضاا : خرید دستگاه
2 1
با سلام لطفا کاتالوگ ولیست قیمتها را رابرایم ارسال کنید .ایا تضمین صد در صد خرید تولیدات وجود دارد. در صورت خرید دستگاههای تمام اتوماتیک در کل چند نیروی انسانی برای کارگاه لازم میباشد با تشکر
ميثم : خريد دستگاه چين كن
4 0
باسلام من خواهان همكاري با شركت شمارا دارم خواهشا تمام اطلاعات راجع به خريد دستگاه اتوماتيك توليد فيلتر هوا را به ايميلم ارسال نمايي. با تشكر
مهدی نظیری : خرید دستگاه
8 1
سلام خسته نباشی میخواستم بدونم بصورت شرایطی (اقساطی) هم دستگاه میفروشید اگرمیشه ودارید شرایطش چیه چه مدارکی لازمه درکل توضیح این موردرومیخوام باتشکر
مدیریت : پاسخ
4 3
با سلام، لطفاً در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
ارمین : خرید دستگاه
4 1
باسلام لطفا کاتالوگ و لیست قیمت ها رو برایم ارسال کنید. با تشکر
مهدی : سوال
4 1
با درود لطفا مبلغ دقیق سرمایه برای شروع کار رو بفرمایید .
مدیریت : پاسخ
2 1
با سلام، لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط همکاری، نحوه تضمین خرید، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
مهران : سلام لطفا قیمتها و تصاویر دستگاهها را بر ...
3 0
نظر شما چیست ؟
سجاد : خرید دستگاه
3 0
با سلام من کارم تولید قطعات پلاستیکی هست میخواستم درمورد قیمت دستگاه خاتون اطلاعات کسب بکنم اگه امکانش هست قیمت و کاتالوگ و فیلم دستگاه هاتون را برام بفرستید
بابک : لیست قیمتها و کاتالوگهای دستگاه ها
3 3
با عرض سلام و خسته نباشید : لطفا در صورت امکان لیست قیمتها و کاتالوگ دستگاه ها را به ایمیلم ارسال فرمایید و همچنین در صورت اخذ قرارداد خرید آیا هزینه حمل و نصب دستگاه به شهرستانها بر عهده شرکت میباشد . قبلا از همکاری شما کمال تشکر و قدر دانی را دارم
اشتیانی : راه اندازی خط تولید
3 2
با سلام.جهت راه اندازی خط تولید با شرکت تماس گرفتم اما موفق به برقراری ارتباط نشدم.لطفا در اولین فرصت با اینجانب تماس حاصل فرمایید.سپاس
مدیریت : پاسخ
2 2
با سلام، بزودی با شما تماس خواهیم گرفت.
محمد حسین : راه اندازی خط تولید
4 1
درود، میخوام خط تولید کامل تو شهر قم راه بندازم. لطفا ساعت و روز جهت ملاقات وصحبتهای اولیه تعیین تعیین بفرمایید.
مدیریت : پاسخ
2 3
با سلام، ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 18 پنج شنبه ها از ساعت 9 الی 14
علیرضا : خرید و همکاری
4 2
باسلام .. بنده قصد خرید و راه اندازی یک کارگاه را دارم .. لطفا هزینه خرید دستگاه های اتو ماتیک و نیمه اتوماتیک و بصرفه بودن کدوم دستگاه رابه اینجانب بفرمایید . و خرید تضمینی محصولات با چه شرایطی میباشد .. لطفا موارد لازم را ایمیل بفرمایید و یا تماس بفرمایید چون چندین بار تماس گرفتم اما متاسفانه جواب ندادید. ۰۹۱۹۲۱۶۷۵۴۳
مدیریت : پاسخ
3 6
با سلام، لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط همکاری، نحوه تضمین خرید، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
رضا روزبه : باسلام هیچ کدام ازتلفنهای شماپاسخگونیست ...
6 2
نظر شما چیست ؟
مدیریت : پاسخ
7 3
با سلام، متاسفانه به علت ازدیاد تماس های ورودی در بعضی ساعات، شاهد اینگونه موارد هستیم که پیشاپیش از شما پوزش می طلبیم. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط همکاری، نحوه تضمین خرید، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
غلامرضاکبیری : باسلام من خواهان همكاري با شركت شمارا د ...
6 5
اسلام من خواهان همكاري با شركت شمارا دارم خواهشا تمام اطلاعات راجع به خريد دستگاه اتوماتيك توليد فيلتر هوا را به ايميلم ارسال نمايي. با تشكر ضمناتلفناروکسی جواب نمیده بهتره قیمت دستگاه رابنویسید ومدت قراردادخرید محصولات تولیدی وجزیئات روتوضیح بدین ،یاتوی سایت یا به ایمیلم . ممنون
مدیریت : پاسخ
3 6
با سلام، متاسفانه به علت ازدیاد تماس های ورودی در بعضی ساعات، شاهد اینگونه موارد هستیم که پیشاپیش از شما پوزش می طلبیم. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط همکاری، نحوه تضمین خرید، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
رحیمی : قیمت دسنگاه
4 1
سلام لطفا برای خرید دستگاهاتون مشاوره بدین ۰۹۱۸۷۱۵۸۶۰۵ رحیمی
مدیریت : پاسخ
3 5
با سلام، لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط همکاری، نحوه تضمین خرید، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
احدیان : خرید دستگاه
4 1
باسلام متاسفانه هیچکس پاسخگوی شماره تلفنی که ذکر کرده اید نیست!!بنده آماده همکاری با شرکت هستم و نیاز به دریافت جزئیات کار و تماس با شرکت جهت عقد قرارداد دارم.لطفا با بنده تماس بگیرید.با تشکر
مدیریت : پاسخ
2 5
با سلام، لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط همکاری، نحوه تضمین خرید، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 مشــــاوره رایگــان 34460005-026
مهدی دوست : مشاوره
4 3
سلام راهنمائی بفرمائید چسب مصرفی شما برای دستگاه چین کن چیست که مطابق با استاندارد ملی ایران باشد و در دمای 121 درجه در 24 ساعت در آزمایشگاه جواب دهد متشکر
مدیریت : پاسخ
2 5
با سلام، چسب های گرماذوب موجود در بازار
باران : سوال
7 3
سلام بنده به تازگی شروع کرده ام ب کار تولید فیلتر هوای خودرو به روش دستی ودر منزل اما چند بار که تمرین کرده م فیلترها استاندار ودرست از آب در نیامده اند لطفا راهنمایی کنید که ایرا د کارم کجاست ؟ نسبت دقیق ترکیب دوماده اولیه(ماده نارنجی وماده تقریبا زرد رنگ) چقدر باید باشد ؟ بعد از چند ثانیه به هم زدن وترکیب این دوماده وبعد از ریختن در قالب چسب پف نمی کندوبه کاغذ نمی چسبد؟روش ریختن ماده در قالب چگونه باید باشدتا فیلتر شکل استاندار را داشته باشد ؟شیارقالب به لبه های کاغذ نمی چسبد ؟ لطفا کمک کنید تا هزینه ای که صرف کرده ام به هدر نرود ودر این اوضاع بیکاری لاقل در امدی داشته باشیم؟در فیلم که در این باره دیده بودم روش کار بسیار راحت بود بین صورت که برای ترکیب مواداولیه از یک ظرف کوچک پلاستیکی که ب اسم ظرف سس می فروشند مخلوط کرد وموادبعد از همزدن حالت مایعی به خود گرفت اما در کار من چسب حالت چسبندگی اش را از دست نمی هد تشکر منتظر پاسختان هستم تشکر
مدیریت : پاسخ
6 10
با سلام، سرکار خانم باران، با اینکه موضوع سوال شما با موضوع فعالیت شرکت ارتباطی نداره، لطف کنید برای دریافت پاسخ خود و رفع مشکل احتمالی و اطلاعات تکمیلی در این زمینه، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 18 34460005-026
Aria : مشاوره فوری .لیست قیمت محصولات
5 2
باسلام .من قبلا به شما یک پیام ارسال کردم جهت مشاوره.ولی متاسفانه هیچ خبری از مشاوره نشد که نشد .لطف کنید در صورت امکان یک مشاوره کلی به من بدهید .ولیست قیمت و کاتالوگ و مشخصات دستگاها ی موجود .روباتیک .اتوماتیک و نیمه اتوماتیک .به صورت کلی برام ارسال کنید .از همکاری قبلی شما سپاسگذارم
مدیریت : پاسخ
4 14
با سلام، لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط همکاری، نحوه تضمین خرید، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهار شنبه از ساعت 9 الی 18 و پنج شنبه ها از ساعت 9 الی 14 -- مشــــاوره رایگــان 34460005-026
Saber : خرید و مشاوره
9 4
باسلام .لطفا شماره تلفن درج شده درسایت جهت مشاوره رو پاسخ بدین همیشه خط بوق اشغالی می خوره .لطف کنید قیمت دستگاه های چیکن اتو ما تیک و تولید فیلتر هوا روباتیک .به همراه کاتالوگ دستگاه ها ومشخصات کلی دستگاه برایم ارسال کنید.و خیلی شفاف توضیح دهید که من خریدار باید اطمینان کنم که محصول تولیدی من بعدا توسط شرکت خریداری میشود .به قرارداد دفتر اسناد رسمی نمی شود تکیه کرد .اگر بعداز خرید شرکت دفتر فروش خود را جمع اوری کرد .چه کسی پاسخگو می باشد ..درصورت شفاف سازی من اماده خریداری هردو دستگاه می باشم .لطفا جهت مشاوره بامن تماس بگیرد 09360002352
مدیریت : پاسخ
7 20
با سلام، متاسفانه به علت ازدیاد تماس های ورودی در بعضی ساعات، شاهد اینگونه موارد هستیم که پیشاپیش از شما پوزش می طلبیم. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط همکاری، نحوه تضمین خرید، هزینه اولیه و اطلاعات تکمیلی، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهار شنبه از ساعت 9 الی 18 و پنج شنبه ها از ساعت 9 الی 14 -- مشــــاوره رایگــان 34460005-026
Ahmad : مشاوره خرید
25 13
باسلام .من تصمیم به خرید گرفتم .لطفا یک مشاوره دهید 09172448891
مدیریت : پاسخ
29 41
با سلام، لطفا در ساعات اداری با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند. ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهار شنبه از ساعت 9 الی 18 و پنج شنبه ها از ساعت 9 الی 14 -- 34460005-026
اکبر عبدالهی : با مشاهده جزئیات در سایت سازمان آرام کو ...
7 2
با سلام با توجه به اینکه بنده با سابقه ۱۵ سال در صنعت قطعات خودرو توانایی ریسک در این زمینه را دارم لذا خواهشمندم بنده حقیر را دراین خصوص راهنمایی بفرمایید . پیشتر از حسن توجه شما کمال تشکر را دارم .
مدیریت : آرامکو
22 8
توجه ** به یاری و مساعدت مخابرات استان، مشکل عدم برقراری ارتباط و اشغال بودن خط ها برطرف گردیده است. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر، با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید. 026.34460005 ---- 026.34212512 ---- 026.34212441
جلال نقی پور : راه اندازی خط تولید
0 0
من قصد راه اندازی کارگاه خط تولبد فیلتر هوارو دارم ولی میخوام بایک یا چند تا از کارگاه های که شما راه امدازی کردید برم بازدید کنم وباهاشون حرف بزنم که ببینم اگه مشکلی نداره منم بیام وسط میدان تا بتونم باهاخون همکاری کنم اگه همکاری کنید باهام ممنوت میشم باتشکر نفی پور هستم از گرگان
مدیریت : آرامکو
0 0
دوست عزیز مشکلی ندارد، لطفا با شماره های شرکت، واحد ارتباط با مشتریان CRM تماس حاصل فرمایید تا شماره های این کارگاه ها و شرکت های همکار را در اختیارتان قرار دهند.
مسعوداقایاری : به نظرکه خیلی عالیه اگه,,,,,,
0 0
باسلام ,به نطرعالی ودلگرم کننده است من خودم باوجودسوادکم تجربه چندین کار رادارم ولی متاسفانه شرایط مملکت وکسادی بازار همیشه مارادرتنگنا قرارداده ,من هم فضای موردنظر رادارم هم نیروی کارمفیدرادارم وهم تجربه چندتاکار ,اماایاشماهم واقعا دست تولیدکنندگان رامیگیرین,,,خیلی دوست دارم که حقیروبرادرانم عضوی ازنیروی کاروتولیدشماباشیم ,,مسعودازشهرمقدس قم تشکرومنتظریاری
مدیریت : آرامکو
0 1
جناب آقای مسعود عزیز، انشالا که همینطور باشه لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید تا برای شما وقت مشاوره و یازدید از خط تولید کارخانه تعیین شود
امین زارع : در خواست ارسال کاتالوگ دستگاه ها
0 0
سلام در صورت امکان خواهشمندم کاتالوگ,تصاویر,قیمت و فیلم دستگاه ها را برایم ارسال کنید تشکر
مدیریت : آرامکو
1 0
با سلام کاتالوگ، فیلم و تصاویر مرتبط با دستگاه ها برایتان ارسال گردید.
افشین مظاهری : مجوزات شرکت
1 0
با عرض سلام خسته نباشید تو سایتتون هرچی دنبال مجوزات از سازمان صنعت و معدن وتجارت وسازمان های دیگه گشتم ندیدم اگه میشه لطف کنید برام ارسال کنید چون میخوام خیالم راحت باشه که شرکت شما قانونی کار میکنه که موقع خرید دستگاه به مشکلی بر نخورم ممنون از شما
مدیریت : آرامکو
0 0
با سلام میتوانید حضورآ تشریف بیاورید تا تمامی مجوزات از جمله استاندارد، جواز تاسیس ، پروانه بهره برداری، ثبت شرکت و .. از نزدیک مشاهده فرمایید.
عطايي : ارسال ليست و كاتلوگ
0 0
لطفا كاتولوگ ماشين الات و ليست قيمت و چگونگي قرارداد با شما را ارسال نمائيد و چگونگي همكاري باشما چگونه است؟
مدیریت : آرامکو
0 0
با سلام کاتالوگ دستگاه ها و لیست قیمت برایتان ارسال شد.
علیرضابراتی : درخواست دستگاه
0 0
باسلام.اگرواقعااینجور باشه که گفتیدمن درخواست خریددستگاه دارم برای زاهدان وبیرجند.لطف کنیدقیمت وشرایط خریدوهمچنین فیلم وعکس ازدستگاه هابرام بفرستید.ضمناشرکت تو کدام شهرمیباشد وآیامیشه از نزدیک بیاییم وشرکت وکار دستگاه ها رو ببینیم؟خیلی ممنون
مدیریت : آرامکو
0 1
با سلام عکس و فیلم دستگاه ها برایتان ارسال شد. بله، میتوانید به کارخانه تشرریف بیاورید تا از نزدیک با روند ساخت و خط تولید دستگاه ها آشنا شوید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های جدید شرکت تماس حاصل فرمایید. 026.44229983----026.44229984----026.44229985----026.44229986----026.44229987
حمید : مشاوره خریدسایردستگاهها
0 0
باسلام وتشکرمیخاستم بدونم ایا شرکت ارامکو درسایرزمینه هاوصنایع دیگر هم اقدام به ساخت خط تولیدهای کوچک نموده یاکه نه فقط در زمینه فیلترهوا فعالیت میکند؟
مدیریت : آرامکو
0 0
با سلام بله شرکت ماشین سازی آرام (آرام)، در تمامی زمینه های صنعتی آماده ارائه خدمات مشاوره، طراحی، تجهیز و راه اندازی کارخانجات می باشد. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های جدید شرکت تماس حاصل فرمایید. 026.44229983----026.44229984----026.44229985----026.44229986----026.44229987
مجید مهدوی : درخواست قیمت و راهنمایی بیشتر
0 0
با سلام.من تا حالا با کارگری یه مبلغی رو پس انداز کردم.اگه امکان داره لیست قیمتها رو برام بفرستید ببینم وسعم میرسه که بتونم این کارو انجام بدم.در ضمن چند بار تماس گرفتم کسی جواب نداد.ممنون
مدیریت : آرامکو
0 0
دوست عزیز لیست قیمت های دستگاه ها برای شما ارسال گردید. شماره تلفن خود را در قسمت "تماس با ما" ثبت کنید، تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار کنند.
فاروق : آرامکو
0 0
باسلام.لطف نموده کاتالوگ دستگاهها و قیمت تمام شده راه اندازی خط تولید و همچنین میزان سود هر فیلتر و همچنین قیمت تمام شده تولید
مدیریت : آرامکو
0 0
دوست عزیز لیست قیمت های دستگاه ها و کاتالوگ آنها برای شما ارسال گردید. لطفاً برای آگاهی از میزان سود و قیمت تمام شده، با بخش فروش تماس بگیرید.
مهراد : عقد قرارداد خرید تولیدات
0 0
سلام در ابتدا میخواستم بدونم همکاری یا شرکتی که باهاش قرار داد بستید یا نمایندگی تویه استان گلستان دارید که بشه ازش بازدید کرد؟ دوم اینکه قراردادهای خرید محصولات منتاژی که میدید تحت چه شروطی هستش و به چه مدت از ما محصولات رو میخرید؟
مدیریت : پاسخ
0 0
برای اطلاع از شرایط فروش ماشین آلات و خرید محصولات تولیدی، با بخش فروش تماس بگیرید. مدت خرید محصولات تولیدی، در حال حاضر با شرایط موجود، 5 سال و قابل تمدید می باشد.
بهنام : کاتالوگ دستگاه
0 0
سلام خسته نباشید، لطفأ کاتالوگ و لیست قیمت دستگاهارو برام بفرستید، ممنون میشم.
مدیریت : آرامکو
0 0
با سلام؛ لیست قیمت ها و کاتولوگ دستگاه ها خدمتتان ارسال گردید.
بهنام : درخواست کاتالوگ و لیست قیمت
0 0
سلام خسته نباشید، لطفأ فیلم و کاتالوگ و لیست قیمت دستگاهارو برام ارسال کنید، ممنون میشم.
داود هستم ازارا ... : مدیریت
0 1
با سلام هدف شما ازاین کار چیست فقط فروش دستگاههای خودتان هست یا خیر بنده چندین بار برای این کار تصمیم گرفته ام اما وقتی در زمینه فروش تحقیق کردم متوجه شدم که برای فروش تولیدات باید شخصابازار پیدا کرد که خیلی سخته ایا تولیداتی که این گونه ساخته میشود استاندارد هستند یاخیرای .اگر بنده روزانه تولید بالائی داشته باشم قول میدهید همه را از من نقداخریداری کنید
مدیریت : آرامکو
0 1
با سلام خدمت شما ؛ هدف شرکت جدا از مبحث کارآفرینی، برون سپاری کار و گسترده تر شدن میزان تولیدات روزافزون شرکت می باشد. در جواب صحبتی که میفرمایید آیا فقط قصدتان فروش دستگاه است یا خیر؟ باید خدمتتان عرض کنم، فروش دستگاه بخشی از مرحله تولید فیلتر است. ولی نیازی نیست شما حتما دستگاه را از شرکت ما تهیه کنید. شما می توانید حتی از خودتان دستگاه داشته باشید و سپس با ما برای خرید محصولات تولیدیتان، قرارداد ببندید. ----------- در جواب سوال دوم آیا اینگونه تولید استاندارد می باشد یا خیر؟ دستگاه ها مشمول استاندارد اجباری نمی باشند، و فقط و فقط شما باید برای تولید محصولات مجوزات لازم را داشته باشید. که آن هم اگر با شرکت همکاری داشته باشید، تحت مجوز زیز مجموعه شرکت، این امر نیز مرتفع می گردد.
موسوی : درخواست ارسال کاتولگ دستگاهها
1 0
ازمطالب ارزشمند تان دررابطه باترغیب وتشویق هموطنانی که دوست دارند کسب وکارخوب وابرومندی راه بیندارند صمیمانه تشکر می نمایم لطفا کاتولگ دستگاهها رابرایم ایمیل فرمایید
مدیریت : آرامکو
0 0
با سلام، نظر لطف شما می باشد. کاتالوگ، فیلم و عکس های مرتبط با ماشین آلات و دستگاه ها، برایتان ارسال گردید.
حامد : ارسال ليست و كاتلوگ
0 0
با سلام و عرض ادب لطفا كاتولوگ ماشين الات و ليست قيمت و چگونگي قرارداد با شما را ارسال نمائيد و چگونگي همكاري باشما چگونه است؟
مدیریت : آرامکو
1 0
با سلام، نظر لطف شما می باشد. کاتالوگ و لیست قیمت ماشین آلات و دستگاه ها، برایتان ارسال گردید. برای کسب اطلاعات تکمیلی برای چگونگی نحوه همکاری با شرکت، لطفا در ساعات اداری با شماره های شرکت، تماس حاصل فرمایید. 026.44229983----026.44229984----026.44229985----026.44229986----026.44229987
صالح : .....
0 0
تضمین شما برا خرید محصولات تولیدی چقدره؟؟؟
مدیریت : آرامکو
2 0
برای آگاهی از میزان تضمین خرید محصولات تولیدی، لطفا در ساعات اداری با شماره های شرکت، تماس حاصل فرمایید. 026.44229983----026.44229984----026.44229985----026.44229986----026.44229987
کریم : ارسال
1 0
خواستم بدونم محصولات تولیدی تو شهرستان های دور افتاد همشون کجا ارسال میشن و نحوه ارسال محصولات به چه شکلیه؟؟؟
مدیریت : آرامکو
1 0
سلام؛ محصولات تولیدی شما در تمام سراسر کشور، از طریق شرکت های باریری به مقصد پایانه شرق، غرب، شمال و یا جنوب تهران ارسال می شود و به صورت پس کرایه می باشد.
شهرام مرتضایی : مشاوره
1 0
باسلام...من قبلا با مشاورین شما تماس گرفتم و یه مقدار راهنمایی مجدد میخوام..من جمله کاتالوگ و لیست قیمت و یه نقاضای دیگه اینکه ابا امکان بازدید از گارگاه کسانی که با شما همکاری میکنن وجود داره ؟
مدیریت : آرامکو
1 0
سلام؛ لیست قیمت و کاتالوگ ها برای شما ارسال گردید. برای هماهنگی به عنوان بازدید از کارگاه ها، لطفا با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.
حامد : ارسال ليست و كاتلوگ
1 0
لطفا كاتولوگ ماشين الات و ليست قيمت و چگونگي قرارداد با شما را ارسال نمائيد و چگونگي همكاري باشما چگونه است؟
مدیریت : آرامکو
1 0
با سلام؛ لیست قیمت و کاتالوگ ها برای شما ارسال گردید.
اکبر حقی : قسمت و سود
0 0
سلام اگر امکان دارد فیلم و قیمتهای دستگاه را برایم بفرستید برای تولید هرفیلتر چقدر هزیه لازم است و مبلغ سود دهی آن چقدر است
مدیریت : آرامکو
1 0
با سلام؛ تصاویر و فیلم دستگاه ها برای شما ارسال گردید.
سهراب : لیست قیمت
0 0
سلام. لطفا لیست قیمت ها رو برام ارسال کنید. با تشکر
مدیریت : آرامکو
1 0
با سلام؛ لیست قیمت دستگاه ها برایتان ارسال گردید.
حسین الاهی : صحبت با جناب ارام
1 0
با سلام الاهی هستم در تاریخ 6.9.95 یک دستگاه چین کن از شرکت شماخریداری کردم من وپسرم محسن سرمایه زیاد نداریم ولی پشت کار زیاد داریم من استرس دارم صحبت با شما از استرسم کم میکند باتشکر
مدیریت : آرامکو
1 0
با سلام؛ جناب الاهی پیوستن شما را به خانواده بزرگ آرامکـــــو تبریک عرض می نماییم. لطفا برای صحبت با مدیریت، لطفا با واحد ارتباط با مشتریان تماس گرفته تا هماهنگی های لازم انجام شود.
مجید : سلام
1 0
با سلام اگه میشه ادرس کسانی که در مشهد فعالیت دارن بفرستین تا تحقیق کنیم در مورد این کار اخه از کسانی که سرمایه گزاری کردن سوال کردم همشون ناراحت بودن ومیگفتن خوب نیست
مدیریت : آرامکو
1 0
دوست عزیز مشکلی ندارد، لطفا در ساعات اداری با شماره های شرکت، واحد ارتباط با مشتریان CRM تماس حاصل فرمایید تا شماره های این کارگاه ها و شرکت های همکار را در اختیارتان قرار دهند.
صادق اسدی : آرامکو
1 0
سلام اگه امکان داره قیمت دستگاه های چین کن و تزریق هم اتوماتیک و هم نیمه اتوماتیک رو برام ارسال کنید اگه میشه درباره سود و قیمت فلیتر که از ما خریداری می کنید یه توضیح مختصری برام ارسال کنید ممنون میشم باتشکر
مدیریت : آرامکو
1 0
با سلام؛ لیست قیمت دستگاه ها برایتان ارسال گردید. خرید کاغذ چین شده به صورت کیلویی و خرید فیلتر تکمیل شده، به صورت عددی می باشد.
زارعی : کمک
1 0
با سلام . من تمایل به راه اندازی دارم نیاز به مشاوره و راهنمایی شما دارم در ضمن در صورت امکان کاتالوگ و فیلم بری دستگاه تولید فیلتر ارسال کنید در ضمن تامین مواد اولیه شرکت انجام میدهد مثلا کاغذ پین خورده .
مدیریت : آرامکو
1 0
با سلام؛ تصاویر و فیلم دستگاه ها برای شما ارسال گردید. شرکت برای هر دو دستگاه با توجه به حجم فراخوان خود، مواد اولیه در اختیارتان قرار میدهد.
سید تقی : دستگاه
1 0
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما من حدود۸۰تومان پول دارم وباشرکت تماس گرفتم ولی خانم های مشاوری که شما گذاشتین فقط بامختصرجوابی قطع میکنن بایدطوری صحبت بیان کنن که آدم متوجه بشن من یک کارگاه کوچک دارم دوست دارم چندنفر کنارم نان بخورن لطفا یک مشاوره خوب تماس بگیره که من توکل به خداشروع کنم واقعاکه خوب باشه یک کارخانه بزرگ میزنم که تعدادزیادی پیشم نان بخورن ممنون میشم
مدیریت : آرامکو
3 2
با سلام؛ لطفا شماره تلفن خود را در قسمت "تماس با ما" ثبت کنید، تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار کنند.
منصوری : همکاری
0 0
با سلام ، اینجانب توان خرید دستگاه ها و تولید فیلتر هوا را دارم ، اما به دلیل عدم اطمینان در خرید محصولات تولیدی از طرف کارخانه دچار تردید هستم ، و میترسم نتوانم خودم در بازار بفروشم و دستگاه ها رو دستم باد کند ، میخواستم در صورت امکان کارگاه هایی که در سطح مشهد با شما همکاری میکنند را به من معرفی نمایید تا با استعلام و اطمینان خاطر شروع به فعالیت نمایم ، در صورت امکان لیست قیمت و کاتالوگ محصولات ارسال گردد با تشکر
مدیریت : آرامکو
2 1
سلام؛ جناب منصوری باید خدمت شما عرض کنم که شما می توانید به دو صورت با ما همکاری کنید: 1- از شرکت ما دستگاه بخرید 2- دستگاه داشته باشید و یا از جای دیگری دستگاه تهیه کنید. --- هیچ لزومی به خرید دستگاه از شرکت ما نمی باشد، شما می توانید از هر دو طریق، با همکاری داشته باشید. --------- در رابطه با در اختیار گذاشتن شماره کارگاه ها و شرکت همکار، می توانید در ساعات اداری با شماره های شرکت، واحد ارتباط با مشتریان CRM تماس حاصل فرمایید تا همکارانم، شماره های این کارگاه ها و شرکت های همکار را در اختیارتان قرار دهند.
محمدرضا : خرید
1 0
سلام . با چه مبلغی میشه شروع به کار کرد .فقط هزینه تاسیسات و دستگاه ها
مدیریت : آرامکو
2 2
با سلام؛ لطفا برای استعلام دقیق و قیمت روز دستگاه ها و ماشین آلات شرکت، در ساعات اداری، با واحد فروش تماس حاصل فرمایید. 026.44229983----026.44229984----026.44229985----026.44229986----026.44229987
نیما م : ارامکو
2 0
دوست عزیز سلام. واقعا با توجه به حجم بالای سفارشات دستگاه به شرکت شما ایا شرکت قادر به تحویل بموقع دستگاه به مشتریان می باشد.البته خود بنده نظرم خرید دستگاههای تمام اتومات کره ای هست.احیانا که مونتاژ و تولید داخل نیستند بعنوان کره ای تحویل بشوند
مدیریت : آرامکو
1 1
با سلام؛ شرکت با بکارگیری حدود 30 نفر پرسنل فنی و در دست داشتن برترین ماشین آلات ساخت قطعات و خودکفایی در تولید، رنگ و وارادات تمامی لوازم و قطعات مورد نیاز خویش، می تواند خواسته های شما مشتریان گرامی را با توجه به قرارداد منعقد شده با، برطرف سازد. شما می توانید برای بازدید از روند خط تولید دستگاه و ماشین آلات و چگونگی ساخت و مدت زمان تولید آنها، بازدید حضوری داشته باشید. ------ دستگاه های کره ای و ایتالیایی تماما ساخته و تولید شده شرکت های معتبر و برند دنیا می باشند، که با توجه به اینکه شرکت آرامــــــکو، نمایندگی این شرکت ها در کشور عزیزمان می باشد، پس از عقد قرارداد با شما، و ثبت سفارش دستگاه های شما در شرکت و کشور مبدا، سفارش گذاری انجام می شود و پس از طی روند قانونی مباحث مالی و گمرک، دستگاه را تحویل شما خواهیم داد.
افشین تک : خرید دستگاه
1 0
سلام اگه لطف کنین کاتالوگ و لیست قیمت دستگاه ها رو برام بفرستین ممنون میشم . انشاا. که بتونیم به همکاری برسیم . خط های شم همش مشغول هست . ممنون
مدیریت : آرامکو
1 0
با سلام، لطفا شماره تلفن های دیگر را مجددا امتحان کنید. 026.44229983 -- 026.44229984 -- 026.44229985 -- 026.44229986 -- 026.44229987 لیست قیمت و کاتالوگ دستگاه ها و ماشین آلات برایتان ارسال گردید.
خرسندی : با سلام
2 0
قصد خرید دستگاه چین کن را دارم سوالم اینه که با خرید تنها یک دستگاه چین کن البته برای شروع میتونم باهاتون همکاری داشته باشم و در صورت عقد قرارداد به صورت چند ماه تضمین خرید دارید و آیا این قرارداد بدون شرط مورد تمدید قرار خواهد گرفت یا نه و اینکه برای صحبت نهایی میتونیم به کارخانه که آدرس دادید مراجعه کنیم واینکه کسی در شهر رشت با شرکت شما همکاری میکنه در حال حاضر ممنون میشم راهنمایی کنید در ضمن با شرکت تماس گرفتم و مشاوره کلی رو بهم دادن
مدیریت : آرامکو
9 1
با سلام، شما می توانید با خرید یکدستگاه کار خود را شروع کنید و سپس در صورت حاصل شدن اطمینان بیشتر، دستگاه های دیگر نیز خریداری فرمایید. در رابطه با تضمین خرید، با شرایط فعلی، تا مدت 5 سال میتوانید قرارداد ببندید و بعد از 5 سال نیز قابلیت تمدید شدن را دارد ولی امکان دارد همین شرایط پابرجا نباشد. به عنوان مثال: صرفا میزان و مقدار تضمین خرید و یا نوع محصول تولیدی تفاوت پیدا میکند
سعیدطرفی : کاتالوگ ولیست قیمت
0 0
سلام خواهشن کاتالوگ ولیست قیمت دستگاهها رابرایم ارسال کنید متشکرم
مدیریت : آرامکو
0 0
سلام، کاتالوگ و لیست قیمت ها برای شما ارسال گردید.
یاسین : دستگاه چین کن آرامکو
0 0
سلام خواستم بدونم كه شما چه تضميني مي ديد كه محصولات رو از ما خريداري مي كنيد و قراردادي كه براي خريدمحصولات ميبنديد چه مدت مي باشد؟ و در آخر اينكه ما مي تونيم اين محصولات توليد شده رو خودمون هم به صورت آزاد به فروش برسانيم؟
مدیریت : آرامکو
0 4
با سلام، شرکت برای جلب اطمینان شما، 3 قرارداد به صورت جداگانه با شما منعقد میکند. 1- قرارداد خرید دستگاه و ماشین آلات با مهر شرکت، 2- قرارداد تضمین خرید محصولات تولیدی با مهر شرکت، 3- قرارداد تضمین خرید محصولات تولیدی به صورت رسمی و محضری در دفاتر اسناد رسمی. ---------- در رابطه با سوال شما در اینباره آیا می توانید به صورت آزاد بفروشید یا خیر؟ شما دستگاه را خریداری کرده اید و 24 ساعته و بدون هیچگونه محدودیتی در اختیار شماست. پس می توانید هرزمان که تمایل داشته باشید، برای بازار آزاد هم تولید داشته باشید.
كريمي : دستگاه چين كن
0 0
سلام. من از يزد مزاحم ميشم و يك دفعه اومدم مشاوره حضوري. به من گفتن زمان تحويل دستگاه از وقتي پول واريز بشه ٤٠ روز كاري ميشه. ميخواستم بدونم ميشه اين زمان كمتر بشه و سريع تر تحويل بديد؟
مدیریت : آرامکو
0 0
با سلام، مدت زمان تحویل دستگاه به میزان مبلغ پرداختی شما دارد. شما میتوانید با عقد قرارداد به صورت نقدی، دستگاه خود را تا مدت زمان 25 روز نیز تحویل بگیرید.
كريمي : خريد
0 0
اگه دستگاه رو خودمون داشته باشيم بازم قرارداد خريد شما طبق معمول انجام ميشه يا كمتره؟
مدیریت : آرامکو
0 0
با سلام، جناب کریمی عزیز، هیچ اجباری نیست که شما باید و حتما دستگاه را از ما خریداری کنید. شما می توانید دستگاه داشته باشید و یا از جای دیگری خریداری کرده باشید. ولی این نکته را باید در نظر داشته باشید که قبل از خرید هر دستگاه از سازندگان دیگر، حتما باید از دستگاه هایشان، برای ما نمونه محصول تولیدی بیاورید تا پس از رفع ایرادات احتمالی تولید، سپس اقدام به خرید دستگاه ها کنید.
مرادعلی وطن خوا ... : ارسال لیست قیمت دو دستگاه و کاتالوگ و تص ...
0 0
بنده از پارس اردبیل مزاحم شده ام ماههاست که دنبال طرح خود اشتغال هستم اگر چنانچه طبق پاسخهتان عمل کنید قصد خرید دو دستگاه با وام و همکاری دایمی با شمام
مدیریت : آرامکو
0 0
با سلام؛ جناب آقای وطن خواه، میتوانید برای مشاوره رایگان در ساعات اداری با واحد فروش تماس حاصل فرمایید. 026.44229983 -- 026.44229984 -- 026.44229985 -- 026.44229986 -- 026.44229987
خرسندی : باسلام
0 0
ممنون میشم اگر کاتالوگ محصولات لیست قیمت ویک نمونه از قرارداد تضمین خرید رو برام بفرستید باتشکر
مدیریت : آرامکو
0 0
با سلام؛ جناب آقای خرسندی، کاتالوگ، لیست قیمت و نمونه قرارداد برایتان ارسال گردید.
امید : تصاویر و فیلم دستگاه
0 3
سلام قصد خرید دستگاه تزریق فوم رو دارم لطفا اگه امکان داره برام تصاویر و فیلم دستگاه تمام اتوماتیک را ارسال نمایید.با این همه درخواست چطور اشباع نمیشود و پس از تحقیقات فراوان شرکتهای مشابهی دیدم که با وجوده قرارداد و تضمین خرید به تعهدات خود عمل نکرده اند و واقعا اعتماد کردن سخت شده آیا وزارت صنعت معدن و تجارت تولید به صورت خانگی را قبول میکند و فیلترهای ساخته شده استاندارد هستند؟
مدیریت : آرامکو
0 0
با سلام؛تصاویر و فیلم های دستگاه تزریق فوم PU برایتان ارسال گردید. در رابطه با سوال شما و خیلی از عزیزان که می پرسند تولید فیلتر به روش خانگی قانونی است یا خیر؟ دوستان عزیز، تولید فیلتر به روش دستی که با مبالغ 200.000 تومان الی 1.500.000 تومان در بعضی جاها به فروش می رسد را با تولید فیلتر با استفاده از دستگاه ها و ماشین آلاتی که قیمت آنها تا 400.000.000 تومان می رسد اشتباه نکنید. در روش تولید فیلتر خانگی، چون با استقاده از یک پمپ آب کولر معمولی و دخالت دست و نیروی انسانی صورت می پذیرد، محصول تولید شده، خواه یا نا خواه، دچار ایرادات و مشکلاتی خواهد شد که تولید اینگونه فیلترها از روش دستی و خانگی، از سوی سازمان محترم استاندارد غیر قانونی تلقی می شود.
امیر : ارامکو
0 0
من که شنیدم تحویل دستگاه ها هیچ کدوم به موقع نیست؟چه تضمینی هست؟
مدیریت : پاسخ
0 3
سلام؛ جناب آقای مهدی، حرف و حدیث و شایعات همیشه پشت سر هر شرکت موفقی بوده و خواهد بود. شما فقط می توانید با یک مقایسه سطحی و حتی برای حصول اطمینان بیشتر، یک بازدید از کارخانه و خط تولید ما داشته باشید تا متوجه شوید، شرکتی با حدود 40 نفر پرسنل فنی و اداری واقع در شهرک صنعتی هشتگرد که مهمترین شهرک صنعتی کشور می باشد با کارگاهی که پدر و پسر، دایی و خواهر زاده و ... با مساحت کارگاهی حداکثر 50 یا 100 متر مشغول به فعالیت هستند خیلی تفاوت دارد. در حال حاضر حدود 20 دستگاه چین کن و 20 دستگاه تزریق فوم PU ، در سالن مونتاژ وجود دارد که آماده تحویل می باشد. پس این اینگونه صحبت هایی که شرکت های دیگر به شما انتقال می دهند، دروغی بیــــــــش نیست.
نیما : سوال
0 0
سلام. آیا بنده برای اطمینان و مطمئن شدن از خرید محصول و یادگیری مراحل انجام کار می توانم درخواست کنم که نشانی کارگاه تعدادی از دوستان که این دستگاههارو از شما خریداری کرده و با شما همکاری می کنند داشته باشم.
مدیریت : آرامکو
0 0
با سلام؛بله حتما! لطفا در ساعات اداری با شماره های شرکت، واحد ارتباط با مشتریان CRM تماس حاصل فرمایید تا شماره های این کارگاه ها و شرکت های همکار را در اختیارتان قرار دهند.
مهدی : تشکر و راهنمایی
0 0
سلام مجدد خدمت مدیر محترم. ممنون از پاسخگویی شما. ان شاءاله در صورت داشتن سعادت همکاری با شرکت آرامکو مزاحم شما خواهم شد و از کارخانه شما دیدن خواهم کرد. در صورتی که مقدور باشه همونطور که دوست عزیزمون نیما هم درخواست کرده من هم میخواستم شماره و نشانی چند کارگاه رو که با شما همکاری می کنند یه ایمیل بنده بفرستین. ممنون میشم اگه منت بذارید واین کار رو انجام بدین . باز هم تشکر میکنم از صبر و حوصله و پاسخگویی شما.باتشکر.
مدیریت : آرامکو
0 0
سلام؛ جناب آقای مهدی ، پاسخگویی به سوالات شما در اسرع وقت وظیفه است! زیرا بنیان بنای این بخش، برای پاسخگویی به سوالات شما عزیران است. شما هم میتوانید همانند دوست عزیز آقای نیما، در ساعات اداری با شماره های شرکت، واحد ارتباط با مشتریان CRM تماس حاصل فرمایید تا شماره های این کارگاه ها و شرکت های همکار را در اختیارتان قرار دهند.
كريمي : چين كن كاغذ
1 0
سلام. ببخشيد من با يكي از دوستاني كه با شما قرارداد بسته صحبت كردم و اصلا از وضعيت دستگاه راضي نبود و گفت هر رول كاغذي كه چين ميكنم براي رول بعد تنظيمات دستگاه بهم ريخته و مجبورم چندكيلو كاغذ با چقدر وقت صرف كنم تا درست بشه . در ضمن گفت نحوه فرستادن مواد اوليه هم اصلا خوب نيست و چندروز هفته رو بيكارم تا مواد برسه. يعني بدجور من براي خريد دستگاه دو دل شدم وگرنه مشاوره هم اومدم و حتي براي اين كار مجوز از صنعت معدن گرفتم كه بتونم وام بگيرم.
مدیریت : آرامکو
0 0
سلام؛ جناب آقای کریمی، رول های کاغذ تقریبا 10 کیلویی هستند و شما باید بعد از تولید هر رول کاغذ، مجددا توپی و طاقه کاغذ را تعویض نموده و مسیر کاغذ را از ابتدای دستگاه تا انتهای دستگاه مجددا تعریف نمایید. این روش رو شما برای تمام دستگاه های چین کن موجود در دنیا نیز باید انجام دهید و به این معنی نیست که دستگاه باید مجددا تنظیم شود. همانند دستگاه های نخ ریسی و تولید دستمال کاغذی و ... . بنده اطلاع ندارم شما با چه شخصی از مشتریان ما صحبت کرده اید، ولی قطعا ایشان زمانی که اطلاعات سطحی دستگاه را که جزء الزامات اولیه است، نمیداند، یا دستگاه از ما خریداری نکرده است و یا ایشان از تولید کنندگان جدید و مبتدی ما هستند که مواد اولیه به ایشان کمتر از حد معمول داشته می شود. زیرا همانطور که خودتان در مشاوره ای که به شما داده شده است، شرکت اظهار می کند که حداکثر تا یکماه اول تولید، تا زمانی که تمام تولیدات شما به بهترین شکل و با استاندارد تحویل داده نشود، شما در دوره تست و آزمایشی هستید تا طی این مدت ایرادات و مشکلات احتمالی هنگام تولید و تنظیمات دستگاه را یاد بگیرید تا پس از به پایان رسیدن دوره آزمایشی و تست، بتوانید با تمام ظرفیت تولید خود، شروع به کار نمایید.
حسین : مشاوره
0 0
باسلام لطفا لیست قیمت محصولاتتون روواسم بفرستین واینکه توزابل هم میشه اینکارو انجام داد
مدیریت : آرامکو
2 0
با سلام؛ لیست قیمت محصولات برایتان ارسال گردید. بله، در سراسر کشور مانعی ندارد.
مهدی : درخواست کاتالوگ
1 0
با سلام .ممنون میشم اگر کاتالوگ محصولات لیست قیمت ویک نمونه از قرارداد تضمین خرید رو برام بفرستید باتشکر
مدیریت : آرامکو
1 0
با سلام؛ کاتالوگ ماشین آلات و دستگاه ها برایتان ارسال گردید.
قاسمی : متقاضی خرید
1 0
سلام ایا دستگاه برای راه اندازی برق میخواد تک فاز یا سه فاز اگه میشه کاتلوگ های دستگاه ها رو هم با قیمت بفرستید
مدیریت : آرامکو
1 0
سلام؛ دستگاه ها و ماشین آلات می توانند به صورت تکفاز و سه فاز مورد استفاده قرار بگیرد. کاتالوگ دستگاه ها برایتان ارسال گردید.
مهدی : درخواست
5 1
با سلام. اگه ممکنه شماره تماس و آدرس افراد یا شرکتهایی رو که با شما قرارداد تولید و خرید تضمینی دارن رو برام بفرستید ممنون میشم. اگه زنجان باشه دیگه عالی میشه.
مدیریت : آرامکو
1 0
سلام؛ لطفا با واحد ارتباط با مشتریان CRM تماس حاصل فرمایید تا شماره های این کارگاه ها و شرکت های همکار را در اختیارتان قرار دهند.
سجاد : درخواست کاتالوگ و لیست قیمت
1 0
باعرض سلام و احترام لطفا کاتالوگ محصولات ، لیست قیمت و یک نمونه از قرارداد تضمین خرید برای اینجانب ارسال گردد باتشکر
مدیریت : آرامکو
1 0
سلام؛ لیست قیمت برایتان ارسال گردید.
سجاد : درخواست کاتالوگ و لیست قیمت
1 0
باعرض سلام و احترام لطفا کاتالوگ محصولات ، لیست قیمت و یک نمونه از قرارداد تضمین خرید را برای اینجانب ارسال نمایید. باتشکر
مدیریت : آرامکو
1 0
سلام؛ لیست قیمت به آدرس ایملیتان ارسال گردید.
مهدی - تهران : درخواست کاتالوگ
1 0
با سلام خدمت مدیریت محترم . بنده درخواست نمونه قرارداد و کاتالوگ و قیمت دستگاههارو کرده بودم و شما فرمودین که به ایمیلم ارسال کردید. ولی متاسفانه هنوز دستم نرسیده اگه ممکنه ایمیل کنید.با تشکر.
مدیریت : آرامکو
1 0
سلام؛ جناب آقای مهدی، آدرس ایمیل خود را مجددا ثبت نموده تا در اسرع وقت برایتان ارسال گردد.
صمدی : تضمین خرید
0 0
سلام و عرض خسته نباشید مدت زمان قرار داد برای تضمین خرید چه مقدار است؟ آیا بعد از اتمام قرار داد تمدید می شود؟
مدیریت : آرامکو
1 0
با سلام؛ با شرایط فعلی، تا مدت 5 سال میتوانید قرارداد ببندید و بعد از 5 سال نیز قابلیت تمدید شدن را دارد ولی امکان دارد همین شرایط پابرجا نباشد. به عنوان مثال: صرفا میزان و مقدار تضمین خرید و یا نوع محصول تولیدی تفاوت پیدا میکند
هادی : تولید فیلتر
1 0
با سلام و خسته نباشید من هشتاد متر کارگاه نوساز با برق وگاز واب دارم خودمم لیسانس تاسیسات خوندم ولی سرمایه ای ندارم ولی میتوانم تعهد محضری بدهم که در مقابل دستگاهی که شما در اختیار بنده میگزاریدکه اگر بگزارید مداوم کار کنم تا وقتی که بدهی ام تمام شود حتی یک ریال هم نمیخاهم و بنظرم فوقش تا شش ماه تسویه میشود هرگونه ضمانتی هم میدهم سر حرفم
مدیریت : آرامکو
1 0
با سلام؛ لطفا در ساعات اداری با واحد فروش تماس حاصل فرمایید. 026.44229983 -- 026.44229984 -- 026.44229985 -- 026.44229986 -- 026.44229987
سجاد : درخواست کاتالوگ و لیست قیمت
1 0
باسلام با وجود اینکه 2بار پیغام گذاشته ام و هر2بار زحمت کشیدید و عنوان کردید که ایمیل ارسال شده ولی متاسفانه چند روزه بنده منتظر هستم و هنوز ایمیلی از سمت شما به بنده نرسیده است.لطفا بررسی نمایید و مجدد ایمیل کنید.باتشکر Smiran.67@gmail.com
مدیریت : آرامکو
1 0
با سلام؛ در هفته گذشته دو مرتبه برای شما ارسال شده است ولی مجددا برایتان ارسال گردید.
شهروز : اعتماد و اطمینان به دستگاه ها و تضمین خر ...
1 0
سلام من از مشهد مزاحمتون میشم. یه آگهی روزنامه دیدم و زنگ زدم که تولید فیلتر هوا بود. رفتم دفترشون و کسی که مسئول بود میگفت روزی 300 تا فیلتر هوا میشه تولید کنی. هر ساعتی 30 تا یعنی هر دو دقیقه یک دونه. روزی 150 الی 250 هزار تومن درآمد درمیاری. کار در منزل بود. خود اشتغالی. بهم گفتن اول باید مبلغ 600 هزارتومان باید پول دستگاه رو نقد بدی و یه آموزش چند دقیقه ای هم داره که بهت یاد میدیم چطور باهاش کار بکنی. خواستم بگم میشه بهشون اعتماد کرد یا ن؟ من تجربه اینجور کارارو ندارم و میخام یه شغل داشته باشم. ک اومدم توی سایت تحقیق کنم به سایت شما برخورد کردم . خواستم یه مشاوره کلی داشته باشم. توی مشهد دفتر نمایندگی دارین من مراجعه بکنم و مشاوره حضوری داشته باشم؟ خیلی ممنونم. ببخشید طولانی شد. موفق باشین. خداحافظ
مدیریت : آرامکو
1 1
با سلام؛ جناب آقای شهروز این روش تولید فیلتر که مشاهده کردید، و با حجم تولید روزانه 300 عدد که بهتون گفتند، با روش دستی امکان پذیر نیست و از همه مهمتر، این روش تولید فیلتر که بدون هیچ دقت و کیفیتی می باشد، از سوی سازمان محترم استاندارد ممنوع و غیر استاندارد می باشد. شرکت ماشین سازی آرام با برند آرامکو، در هیچ جای کشور شعبه و یا نمایندگی مستقل و یا وابسطه جهت جذب تولید کنند ندارد، لذا جهت مشاوره حضوری و بازدید از کارخانه و خط تولید، می بایست به آدرس کارخانه مراجعه نمایید.
سجاد : فیلم دستگاه تزریق فوم
1 1
باسلام ضمن عرض تشکر نسبت به ارسال فیلم ، متاسفانه از دستگاه چین کن کاغذ فیلم ارسال شده و از دستگاه تزریق فوم اتوماتیک هیچ کاتالوگ و یا فیلمی ارسال نشده است.لطفا از آن دستگاه نیز فیلم ویا 1کاتالوگ ارسال نمایید. بتشکر
مدیریت : آرامکو
1 0
با سلام؛ ارسال گردید
هادی انتظاری : نمونه قرارداد
1 0
با سلام لطفا نمونه قرار دادتضمین خرید و کاتالوگ و لیست قیمت را ارسال نمایید.با تشکر
اکبر : سوال
1 0
با سلام 1- آیا فضای اخصاصی برای یک دستگاه تمام اتوماتیک باید مسقف باشد 2- از یا فضای 20متری مسقف و 50متری حیاط می توان برای این کار استفاده کرد یانه؟
مدیریت : آرامکو
4 0
سلام؛ خیر نیازی به مسقف بودن نیست. ولی در زمان برف و باران می بایست دستگاه و کاغذ، دور از اینگونه موارد باشد. فضای 20 متری مسقف و 50 متری شما در حیاط، کاملاً مناسب تولید می باشد.
علی : درخاست کاتالوگ دستگاههاوقیمتشان
2 0